Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanie do expertów. Bracia Malczyńscy otworzyli własnego kebaba. Twierdzą, że w pierwszym miesiącu mieli 20 000 klientów. Lokal jest otwarty 9h dziennie. Czy to możliwe aby mieli na start tak świetny wynik? Musieliby na godzinę robić średnio 75 kebsów. Przecież to nierealne. Co o tym sądzicie? Walą kity?
#kebab #gastronomia #gastrowarszawa #gastrofaza #gastro #biznes #biznesinfo #danielmagical #patostreamy #polskiyoutube #youtube #restauracja #famemma #dzialalnoscgospodarcza #matematyka
Pobierz MILIARDER_007 - Witam, mam pytanie do expertów. Bracia Malczyńscy otworzyli własnego ...
źródło: malczynscy
  • 25
@MILIARDER_007: ja myśle ze możliwe bo maja jeszcze dowozy, moze tez policzyli po porostu ilosc kebabów które sprzedali zamiast liczbę rzeczywistych zamówion a moze trochę podkręcili ale powiem tak, Wrocław to bardzo duże miasto a ja będą z okolic i dodatkowo nie lubiąc ich za bardzo tez myślałem żeby stestowac tak po prostu z ciekawości przy okazji jak bym był we wro, także myśle ze dużo ludzi mogło tak mieć
@share: uśredniając, że cena kebaba kosztuje u nich 20zł, myślisz, że buda z kebabem ma 400k obrotu? Dobrze, załóżmy, że koszty prowadzenia tejże działalności będą wynosiły 200k miesięcznie, co i tak nie sposób wykazać, chyba że do kebaba dają kreskę koksu. Uważasz, że wyszli 200k na czysto? Chyba czas otworzyć kebaba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MILIARDER_007: nie wiem jaki tam mają przemiał, ale w dobrym kebabie jak nie raz siedzę i czekam 10min typek jest w stanie zrobić 6/8 kebabów, więc w godzinę licząc nawet te 10 kebsow masz 60. No moim zdaniem nie da się tak ciągle #!$%@?ć nawet 60 na godzinę a gdzie ponad 70 xD kręcą bajki tak jak te mięso na kebaba xD
Pracowałem w lokalu z gyrosem we Wrocławiu który nie był bardzo popularny samych zamówień(nie pojedynczych sztuk) tylko w dostawie 130 to była norma. Więc 75 sztuk kebaba dziennie lekko mogą robić.