Wpis z mikrobloga

@Skipi1111: tak, dokładnie tak. Znam 3 którzy głosowali na PiS i się do tego przyznają. Głównie są to kwestie katolicko światopoglądowe, ale ekonomicznie też nie narzekają tylko nie wynika to z działań PiSu a koniunktury.

Jednym z najbardziej znaczących czynników w prowadzeniu DG jest stabilność i przewidywalność prawa. Takie środowisko sprzyja inwestycjom. Jest to coś co KO zapewniała. Konfa nigdy nie będzie nawet w połowie tak często wybierana jeśli nie porzucą
@Jarusek: Czy ty umiesz interpretować dane statystyczne? Patrząc względem całego wyniku w tym late poll (6,4%) to jest to ponad 50% wyższe poparcie. Dobrym kontrprzykładem taka Lewica czy szczególnie PiS gdzie poparcie im wychodziło 35%+ a wśród przedsiębiorców 20% więc prawie 50% mniej.

W sumie nie pierwszy raz gdy jakiś lewar wrzuca dane statystyczne które przeczą jego własnej tezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarusek: To jest niesamowite jak Lewica naprawde ma problem by sie przebic do przedsiebiorcow, sam jestem przedsiebiorca i glosowalem i glosuje na nich, a tutaj nawet Konfa ma wiecej bo te durnie nie ogarniaja jak podatki i ZUS dziaal to taki mamy efekt.
Konfa nigdy nie będzie nawet w połowie tak często wybierana jeśli nie porzucą bzdur o wyjściu z największej unii gospodarczej na ziemi.


@olo1917: to jedna rzecz, druga to że nie da się uwierzyć że konfa skupi (a tym bardziej skupia) w swoich szeregach faktycznych specjalistów. Przedsiębiorca na ogół współpracuje ze specjalistami - z księgowości, finansów, prawa etc. i sam bywa specjalistą w swojej branży. Ma okazję zrozumieć i docenić złożoność różnych