Wpis z mikrobloga

@dominges08: też mam #!$%@? na punkcie kręcenia jak największego totalu, ale skupianie się tylko na tym to prosta droga do problemów. Fajnie byłoby jeszcze móc normalnie funkcjonować w ciągu dnia, nie pocić się po wejściu na 1 piętro, być zdrowym, sprawnym i nie wstydzić się zdjąć koszulki, chociaż tanki akurat są dumne ze swoich obrzydliwych bebzonów, więc z tym jest różnie xD.
@Xaroks: to prawda, ja osobiście jestem trochę tankiem ale takie 18% bodyfatu jest dla mnie w porządku (najważniejsze żeby bebzuna nie #!$%@?ło xDDDD) ale pomimo tego że wiecznie masuję to ogólna sprawność jest dla mnie bardzo ważna, ehh chciałbym spowrotem nauczyć się robić muscle upy
@kuroszczur Mnie strasznie po podciągnieciach podchwytem bola i biceps I plecy, odkąd się podciagam czyli jakoś od 2 miesięcy to moje plecy są w lepszej sytuacji niż były no i właśnie najwiecej zauważam różnicy w obłych o dziwo XD wiec coś w tym jest.
@Kyriakos: może zacznę od tego że da najbardziej miarodajny wynik siły pleców bo niezbyt na nim oszukasz, na takim wiosłowaniu to możesz sobie pomóc lędźwiem np żeby wyciągnąć większy wynik, na podciągnięciu jak sobie #!$%@? ciężaru na pasie to albo się podciągniesz albo nie, wiadomo że też da się oszukiwać ale nie aż tak bardzo jak przy innych ćwiczeniach na górę pleców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli