Wpis z mikrobloga

@Kot_Mosznozgniot:

niszczący jako taki ład panujący w regionie

Taaaa, te ciągłe wojny domowe we wszystkich krajach dookoła i ludobójstwa muzułman na muzułmanach to na pewno też izrael organizował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kot_Mosznozgniot: Tak tak, na pewno w Somalii też żydzi zapoczątkowali wojnę domową wśród muzułmanów i pół miliona ofiar. A dyktator Mohammed był żydem! W Jemenie też pewnie żydzi. Przecież muzułmanie są tacy pokojowi, muchy nie skrzywdzą Wam już na prawdę siadło. Ludobójstwo ormian i szykany kurdów przez turcję też pewnie żyd zorganizował. Mehmet Talaat to przecież takie koszerne imię. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ewidentnie muzułmanie to
  • Odpowiedz
@Kot_Mosznozgniot: Zawsze mnie mnie śmieszy to nagłe zdziwienie ludzi. Przecież mówimy o ludziach którzy wymyślili sobie że panbuk uczynił ich lepszym narodem od wszystkich innych a one same są dla niego grzeszną obrazą i trzeba spuszczać im łomot. Do tego przecież dał im TĘ ziemię na własność. A co tam że żyło tam jeszcze 13 innych ludów semickich to szczegół. Wspominałem coś o antysemityzmie...
  • Odpowiedz
@XanderPLXE to twoje pitolenie, to jakby powiedzieć, że nie za bardzo można narzekać na naszych polityków, bo przecież w Białorusi robią jeszcze większe walki, a niemieccy to już Europę niszczą i w ogóle jest git.
  • Odpowiedz
szykany kurdów przez turcję


@XanderPLXE:

Kurdowie przeprowadzają ataki terrorystyczne w Turcji. Ciekawe jak byś kwiczał jakby akurat przechodzący Polak się nadział w złym miejscu o złym czasie. Poza tym torturują dzieci, mogę ci podesłać gore. Zwierzęta na równi z pro-irańskimi szyickimi milicjami w regionie.

Co do twojego argumentu: Oczywiście wszystkie wojny regionalne negują łamanie praw człowieka i systemowe czystki etniczne przeprowadzane przez Israel. A jeśli nie, to przecież skoro inni mogą,
  • Odpowiedz
@Kot_Mosznozgniot #!$%@?, ja rozumiem ze Izraela można (i slusznie) nie lubić, ale spermic przy tym do muzułmańskich brudasów to dopiero trzeba mieć nie po kolei w głowie xD

I jeszcze wkleja kraj, gdzie za picie alkoholu można iść do więzienia, kraj gdzie kobieta jak ściągnie szmate z głowy może dostać #!$%@? od policji obyczajowej xD
  • Odpowiedz
@Kot_Mosznozgniot pomijając sytuację wojny teraz to jednak jakbym miał wybór zamieszkać w Iranie czy Izraelu to 10 razy wybrałbym Izrael

Serio, nie sądziłem że z nienawiści do Żydów na wykopie będzie się propsowac islam xD
  • Odpowiedz