Wpis z mikrobloga

@Polskapro nie do końca ogarniam o co chodzi.
Słabo znam prezydenta Ukrainy a tego typa obok również nie. Na barbie nie byłem.
Może mi ktoś wyjaśnić co jest kompromitujacego na tym zdjęciu? Co jest takiego złego co nie przystoi prezydentowi?
  • Odpowiedz
Co jest takiego złego co nie przystoi prezydentowi?


@Notes: Kompromitujące może nie, ale on ma tylko takie modne akcje. Kanada ma swoje problemy, a on idzie centralnie w marketing i bycie modnym, zamiast je rozwiązywać- analogicznie jak Macron. Zaś zarzuty personalne co do niego również były, ale były zbite zalewem podobnych zdjęć. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1784290,1,premier-kanady-justin-trudeau-ma-klopoty.read
  • Odpowiedz
Kanada ma swoje problemy, a on idzie centralnie w marketing i bycie modnym, zamiast je rozwiązywać- analogicznie jak Macron.


@djtartini1: o cholercia, polityk zachowuje sie jak polityk, szok i niedowierzanie xD
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Raczej celebryta. Premier dużego kraju powinien trochę ogarniać, a nie robić performance. Tym bardziej, że to tylko przykład, a zarzuty są poważniejsze- politycy nie powinni być zamieszani w afery korupcyjne, niejasne finansowanie itd. NO ALE MA FAJNE SKARPETKI POLITCY TACY SĄ CZEGO SIĘ CZEPIASZ !!111jeden!
  • Odpowiedz
kolejne szokujące odkrycie. Ty chyba masz zadatki na dziennikarza śledczego xD


@Magnolia-Fan: To są znane sprawy i nie uważam, że politycy powinni być umoczeni. Wiem, że PIS wprowadził inne standardy, ale nie muszę się z tym zgadzać.
  • Odpowiedz
To są znane sprawy i nie uważam, że politycy powinni być umoczeni. Wiem, że PIS wprowadził inne standardy, ale nie muszę się z tym zgadzać.


@djtartini1: ja uważam podobnie jak ty, problem w tym, że taki pogląd nie jest szczególnie popularny w środowisku politycznym
  • Odpowiedz