Wpis z mikrobloga

@robert_blaszczykowski: no bo można? remont to nie jest tylko i wyłącznie kucie ścian do gołego tynku. poza tym nie każdy potrzebuje np płytę indukcyjną bo ma przyłącze gazowe (duża oszczędność względem gazówki) czy trzyskrzydłowej lodówki, a jak widzę to właśnie to najwięcej wam budżetu zajmuje
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: nie pisz takich rzeczy na wykopie. Wykopki też #!$%@? wiedzą o cenach. Jedyne, co potrafią zrobić, to zalinkować do projektu domu na Archonie, gdzie napisane jest, że budowa danego domu to 300k. Ale nie doczytają, że to za SSZ, netto i że te ceny są średnio o 30% niższe niż rynkowe xD
  • Odpowiedz
nie pisz takich rzeczy na wykopie. Wykopki też #!$%@? wiedzą o cenach. Jedyne, co potrafią zrobić, to zalinkować do projektu domu na Archonie


@reznerek: no, już się przekonałem. Więcej nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpis miał byc nieco heheszkowy ale przy okazji zobaczyłem jakie pojęcie mają ludzie.
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki 4-5 lat temu liczyło się ok 700zl/m wykończenie mieszkania jak chciałeś standard market+. ja coś trochę lepiej to 1000+
chciałbym poznać twój sekret jak wykończyć mieszkanie w obecnych czasach za 600zl/m. bo nawet jeśli potrafisz wszystko zrobić sam to na materiały/sprzęty 40 koła na pewno ci nie wystarczy.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: co wy z tymi 40k się urwaliście. Kuchnia z AGD taniej niz te 15k nie da rady (i to i tak gotowce a AGD najniższa możliwa półka). Podłogi kafelki i drzwi kolejne 10k. Za darmo tego tez nikt nie położy, zostają tez jakies #!$%@? w stylu lampy, gniazdka, szafy, łóżko no i to wszystko bez żadnego przerabiania instalacji, bo to kolejne tysiące.
  • Odpowiedz