Wpis z mikrobloga

@Iskaryota za 2k to kartonowe, wykanczam wlasnie sam sam sobie takie mieszkanie, kuchnia z AGD bez góry 7m2 z Ikei 24k łazienka same materiały plus przeróbki 17k, płytki w wejściu kuchni ok korytarzu po 45 zł, 27 mkw plus kleje fugi, maty kompensacyjne, 4.5k najtańsze gniazdka,włączniki rozdzielnia, tanie lampy,halogeny min 4k, gładzie 2k, panele podkłady listwy ok 8k, drzwi przeciętnie dobre min 2500 z oscieznica, kolejne 10k, jakieś farby taśmy pierdoły z
@zmarnowany_czas: to nie drogie, nie przesadzaj...jak wydajesz półtorej bańki na dom to taka kuchnia jak kosztuje z 50-60 tysi to nie jest nawet 5% ;-) jasne..można wydac 3x mniej, ale po co oszczędzać na rzeczach które służą codziennie..
ale co tu tłumaczyć? Pokazujesz babie np. OLX, czy Otodom z działkami i niech stuli pysk.

Albo niech ci znajdzie taką działkę, skoro są.


@FrasierCrane:
Na przykładzie mojej teściowej - nie uwierzy "bo to w Internetach napisane to na pewno kłamstwo, poza tym dobre okazje to się między ludźmi rozchodzo od razu".

dla kogoś to będzie mało a wszystko poniżej to tani shit


@Faraluch: Wydaje mi się że przesadzacie w drugą stronę... Rozumiem że ludzie mają różne wymagania do szczęścia, ale we współczesnych czasach to że ktoś chciałby mieć w swojej kuchni zmywarkę, mikrofalę, ekspres do kawy, dużą lodówkę, LEDy do doświetlenia blatu to nie jest żadne "w dupie się poprzewracało", a swoje kosztuje, zwłaszcza w porównaniu z najtańszą możliwą kuchnią - a
Co tu ludzie p i e r y d o l ą to jest szok xD

Za 40 tys. całe 70 m mieszkanie xDD

Ok, dałoby radę mając fachowca jak niżej.

Materiały #!$%@? bo sam ich koszt przewyższyłby kwotę.

Meble z poprzedniego mieszkania albo Bodzio lub Dworzec Świebodzki dział ostatnie fragmenty torów.

I teraz tak, ten Pan musiałby dostać za robociznę. Zapomnijcie o jakimś projekcie. Materiały najtańsze, jakieś gówno brodziki, nie wiem
jacek007g - Co tu ludzie p i e r y d o l ą to jest szok xD

Za 40 tys. całe 70 m mies...

źródło: 0dc38a96812b6e52f1339253bf4f4a461fa64fe26080764384c181ac5acf1c2c

Pobierz
mam działke 10 arów, i mały domek. wykanczam powoli, ostatnio ogrodzenie 70k, sciany pomiedzy szafkami a blatem i obudowa kominka 40k, taras 50m nad garażem izolacje i płytki oraz barierki 70k, takich robótek jest jeszcze moze z 15 do zrobienia typu kostka, wiata, skończenie łazienki itd
@maczeta31: Osoba której odpowiadałem policzyła na samych meblach i AGD 52k PLN, gdy ja to samo zrobiłem za 15k PLN. Odniosłem się tylko do tej części.

Jakby przyszło do liczenia remontu z częścią budowlaną to jestem pewien, że by podobnie liczył żywicowe posadzki i marmur na ścianach byleby tylko dowieść ile to nie kosztuje.