Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie artykuły na Onet Facet analogiczne do tego jak pisane są dla kobiet

Kobiety nie potrafią sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nimi mężczyźni. Marcin lat 32 kocha żonę, ale z powodu jej łóżkowej nieporadności i oziębłości musiał nawiązać romans z radosną koleżanką z pracy. Oczywiście tą koleżanką jest niedawno przybyła do Polski radosna Filipinka. Marcinowi zależało na Azjatce, ponieważ zraził się do związków z Polkami. Kobiety w Azji nauczone są szanować mężczyzn w przeciwieństwie do rodzimych rozpieszczonych córeczek tatusia. Obecna kochanka nie odmawia seksu co u żony bywało nagminne. Żona przed bliskością uciekała w Netflixa, bo nie radziła sobie z kompleksami, którymi zamęczała Marcina. Jego aktualna Filipinka łapie się za głowę, gdy słyszy o tym jak kobiety w Polsce traktują mężczyzn. Marcin nie uważa, że robi coś złego. Po wielu latach wyrzeczeń uznał, że w końcu coś mu się należy od życia. Podobnych sytuacji do Marcina każdego miesiąca zdarzają się dziesiątki i według opinii psychologów świadczą o kryzysie kobiecości. Jak to napisała w swojej najnowszej książce dr. hab. przewodnicząca rady seksuologów Julia Kowalska "To przykre, że dzisiejsze kobiety zapomniały o sztuce jaką jest bycie zmysłową i uwodzicielską damą, która jednocześnie potrafi zadbać o dom i dba o męskie potrzeby. Stąd nie należy się dziwić czemu mężczyźni szukają szczęścia tam gdzie je dostaną."

Przeczytaj też artykuł: Dlaczego związek z kobietą o niskiej samoocenie to koszmar?

#onet #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
  • 21
@Bananek2:
Żona tyle razy zdradzała mnie w myślach, że moje zdrady fizyczne nie mają już znaczenia.

"Ja i Grażyna jesteśmy małżeństwem z 20-letnim stażem. Mamy szóstkę dzieci, więc na co dzień sporo na głowie. Wiadomo, że nie pociągamy się już tak jak kiedyś, gdy byliśmy młodsi. Jednak seks, choć już nie tak częsty i czuły, wciąż jest bardzo udany. Czy moja żona mnie zdradza? Oczywiście. Może nie fizycznie, na pewno w
@Bananek2: Miron ma 43 lata, udane życie rodzinne i jeszcze bardziej udane życie zawodowe. Jest szefem dużej agencji reklamowej, a prywatnie ojcem dwóch córek i mężem wykładowczyni uniwersyteckiej. Nie brakuje mu pieniędzy ani pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Miron nie lubi rutyny i uważa, że wakacyjna zdrada to nie jest zdrada. Bo przecież nie ma zdrady, skoro żona o tym nie wie.

— Asi mówię, że jadę z kolegą, a ona
@420_3: @fatabil1ty Sześć nieoczywistych sygnałów, że twój związek jest toksyczny

Niby wszystko jest idealnie, a jednak czasami nachodzą cię wątpliwości, których nawet nie potrafisz sprecyzować. Być może to twoja intuicja cię ostrzega, że coś jest nie tak. Jeżeli oprócz tego zauważysz więcej niż dwa z poniższych sygnałów, miej się na baczności. Być może utknęłaś w relacji, która nie jest dla ciebie dobra.

Twoja wybranka nigdy się na ciebie nie złości

Pewnie
@Bananek2: w teorii miałoby to sens, w praktyce przeklejałyby dalej to te same osoby które robią to aktualnie, więc 2x więcej roboty a odsłony takie same, więc skupiają się na tym co robią