Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie laskę, która mówi, że lubi gotować a:
- zup nie robi
- pierogów nie robi
- ciast nie piecze

jedyne co przez miesiąc jak się znamy, zrobiła gyros, pierś z kurczaka w piekarniku na którą czekaliśmy 3h, je chleb tostowy na co dzień i rano max to sałatka mix 4 warzyw z majonezem, kanapki na śniadanie i kolację, ewentualnie smażone kiełbaski.

Związek wyobraża sobie tak, że powinny być randki z partnerem. Że ona nie wyobraża sobie życia, że stoi w garach itp. ale chce mieć rodzinę.

Twierdzi, że facet powinien pomagać i razem z kobietą wykonywać domowe obowiązki ALE jednocześnie twierdzi, że kobieta nie powinna wykonywać niektórych czynności typowo męskich. xd Bo naturalne to dla niej, że facet szybciej i lepiej zrobi coś co jest związane z np. elektroniką itp.

Mówi, że uważają ją za perfekcjonistkę i mówi, że ona lubi robić porządek bo od dziecka była tak programowana, by sprzątać pokój co sobotę.
A zamiata raz na kilka dni, podłogi przy mnie nie myła nigdy, garów zmywać nie lubi. Lodówka ubrudzona, za nią i pod nią nie sprzątane nigdy. Jak jej sięgam coś co stoi na szafie, tam syf. xd

To nie jest tak, że jak się poznajemy, to powinno się pokazać z jak najlepszej strony bo później będzie tylko gorzej?

#pytanie #zwiazki #kobiety #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #gotowanie #rozowepaski
  • 59
nie, sprzątam jedynie przy remoncie albo raz na rok lub dwa lata, jeszcze mnie nie powaliło by sprzątać w miejscu ciężko dostępnym i nie widocznym dla samego zaebania się robotą, jakbym miała za mało obowiązków domowych xD szkoda mi czasu, jakbym miała sprzątać za każdym meblem to bym nie miała czasu na nic tylko bym całe życie sprzątała, a gdzie czas dla siebie, na swoje potrzeby i zainteresowania czy dla partnera? Ugotuj,
@artur-tyminski:

Jak masz pokój 10 metrów + kuchnię, masz syf a uważasz się za perfekcjonistę w porządkach, to jest OK?

Dla mnie nie.


może jej rodzice są brudasami i z jej perspektywy ona uważa ze bardzo dba o czystość?

Mamy czas, możemy pokleić razem. ALE mówisz, że lubisz gotować, testować smaki i oglądasz film na yt robiąc pierś z kurczaka?


nie manipuluj i nie wkładaj mi w usta czegoś czego nie
@czescmampytanie:

może jej rodzice są brudasami i z jej perspektywy ona uważa ze bardzo dba o czystość?


W małym mieszkaniu się wychowywała z dużą ilością rodzeństwa gdzie był podział obowiązków. I sprzątały razem.

nie manipuluj i nie wkładaj mi w usta czegoś czego nie powiedziałem. poza tym to w końcu jak ma być? ona ma ci robić pierogi czy jednak możecie je robić razem?


To napisałem o osobie o której teraz
@artur-tyminski:

A to ją pewnie nieźle pociąga, bo nie daję się wyprowadzić z równowagi, totalnie przechodzę jej testy i ona to śmiało przyznaje. xd Bo mam diabelnie dużo cierpliwości i wyrozumiałości i zdaję sobie z tego sprawę.


Powodzenia z tym na dłuższą metę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak co innego mówi, a co innego robi to już mam w głowie red flag. Co do sprzątania to w dzisiejszych czasach można to sobie ułatwić roombą, a jedzenie przygotowywać szybciej w multicookerze albo zamawiać. Wszystko jest kwestią dogadania i kompromisów.