Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie laskę, która mówi, że lubi gotować a:
- zup nie robi
- pierogów nie robi
- ciast nie piecze

jedyne co przez miesiąc jak się znamy, zrobiła gyros, pierś z kurczaka w piekarniku na którą czekaliśmy 3h, je chleb tostowy na co dzień i rano max to sałatka mix 4 warzyw z majonezem, kanapki na śniadanie i kolację, ewentualnie smażone kiełbaski.

Związek wyobraża sobie tak, że powinny być randki z partnerem. Że ona nie wyobraża sobie życia, że stoi w garach itp. ale chce mieć rodzinę.

Twierdzi, że facet powinien pomagać i razem z kobietą wykonywać domowe obowiązki ALE jednocześnie twierdzi, że kobieta nie powinna wykonywać niektórych czynności typowo męskich. xd Bo naturalne to dla niej, że facet szybciej i lepiej zrobi coś co jest związane z np. elektroniką itp.

Mówi, że uważają ją za perfekcjonistkę i mówi, że ona lubi robić porządek bo od dziecka była tak programowana, by sprzątać pokój co sobotę.
A zamiata raz na kilka dni, podłogi przy mnie nie myła nigdy, garów zmywać nie lubi. Lodówka ubrudzona, za nią i pod nią nie sprzątane nigdy. Jak jej sięgam coś co stoi na szafie, tam syf. xd

To nie jest tak, że jak się poznajemy, to powinno się pokazać z jak najlepszej strony bo później będzie tylko gorzej?

#pytanie #zwiazki #kobiety #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #gotowanie #rozowepaski
  • 59
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: ile ma lat? Ja w wieku 20 niewiele umiałam, teraz kotlety jakie chce niebieski, zupy, chleb piekę i ciasta jakieś wymyślne nie są problemem. Dziś robię drożdżowki z twarożkiem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@drogba90: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też jej ciśniesz mocno, wytykasz te błędy, logiczne też, i ona się pali ze wstydu?

Mi to przychodzi łatwo, bo sprzątam, zmywam, wyciągam ją do restauracji, wożę, pomagam, podróżujemy, nie oszczędzam na niczym. xd Tylko się zastanawiam, czy nie będzie gorzej z jej strony skoro ona może uważa, że daje z siebie wszystko. :|
Jest nieefektyna i niewydajna, ale serduszko ma dobre.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:

A co do reszty wypowiedzi nie wyglada zachecajaco na chyba ze laska jest od Ciebie atrakyjniejsza. To wtedy nic dziwnego ze sie stawia.


Ja mam wrażenie, że się stawia bo ma względem przeszłości wywalone ego bo była znacznie ładniejsza. Jest ekstrawertyczką, która w tłumie i grupie błyszczy mega, nikt jej nie może przegadać i ciśnie ludziom ale jednocześnie jest bardzo lubiana i poważana.
A jak gadamy na osobności, to często
  • Odpowiedz
@heniek_8:

a ty na dachu swojej szafy jak często wycierasz kurz?


Ja nie mówię, że jestem perfekcjonistą i że lubię porządki. Z resztą, mieszkałem z inną dziewczyną w 60 metrowym mieszkaniu i tam był błysk wszędzie bo sprzątaliśmy.
Ale źle mi wygląda przerażenie na jej twarzy gdy mówię, że codziennie się zamiata i zmywa podłogę kilka razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
Ja mam wrażenie, że się stawia bo ma względem przeszłości wywalone ego bo była znacznie ładniejsza.


@artur-tyminski: Najgorsza mozliwa opcja stary. Jej mindset jest na poziomie atrakcyjnej laski dostajacej atencji od mnostwa facetow ale image sie zmienil na minus. Wyrownanie moze trwac bardzo dlugo moze nawet i nigdy.

W druga strone to wyglada tak ze jak laska jest brzydka bedac nastolatka i nagle sie wyrobi to ma na odwrot. Potrafi sie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Zupy to sa albo dla odchudzających sie albo dla biedoty. U mnie w domu w latach 90-tych tylko zupy byly bo kasy nie bylo a ja glodowalem i bylem chudy jak patyk


OK, ale jak chcesz mieć dzieci z żoną, to żona musi umieć ogarniać takie sprawy, dla mnie to oczywiste. A jeśli się mówi, że się umie gotować, to już chyba must have?

Nie kazdy lubi dania maczne. Sporo
  • Odpowiedz
nie, nie cisne jej bo by się obrazila. Ale moja ma 29 i widze, że to chyba bardzo podobne zachowania są dla większości kobiet w tym wieku


@drogba90: moja się nie obrazi, bo mamy dobry dystans i pod tym względem dobraliśmy się idealnie. Z resztą jakby się miała obrażać, to bym miał już odpowiedź bardzo prostą, że nie chcę z nią spędzić życia.
  • Odpowiedz
@artur-tyminski nie rozumiem. Nie każdy kto lubi gotować musi robić dania jak obecne polskie emerytki xD ludzie młodsi co lubią gotować często robią różne fikuśne dania takie odbiegające od polskiej kuchni albo po prostu zawsze maja coś innego niż parówki, wędlina i masło w lodowce. Ciasta zawierają duzo cukru i ich częste pieczenie jest bez sensu jeśli nie robi się imprezy, bo jak się je piecze to zawsze jest tego duzo. Jak
  • Odpowiedz