Wpis z mikrobloga

Jesteśmy razem z Karoliną po pierwszym weekendzie, w którym zorganizowaliśmy projekt, gdzie przyjeżdzały do nas na konsultacje osoby ćwiczące amatorsko jak i zawodowo o różnym stopniu zaawansowania. Podczas takiego spotkania ja zajmowałem się aspektami siłowymi i techniką dla danej osoby, a Karoliną rehabem/prerehabem jak i planem działań, które wprowadzić, aby dana osoba pozbyła się np. dolegliwości barku lub poprawiła mobilność. Po takim spotkaniu oprócz podsumowania osoba otrzymuje zalecenia na przyszłość. Pierwsze recenzje bardzo pozytywne. Dla mnie to też nowość i wkroczenie na jakiś nowy poziom.

Kolejne takie spotkanie organizujemy w sierpniu, jeśli ktoś by był zainteresowany :) mysle, ze ciekawa sprawa, gdy na daną osobę patrzą dwie osoby z zupełnie innych perspektyw i wspólnie proponują rozwiązanie problemów

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Jesteśmy razem z Karoliną po pierwszym weekendzie, w którym zorganizowaliś...
  • 7
@tless: w 2023 roku myślę, że jest w sam raz git. Bo właściwie teraz już na sieciówkach personalni znani z oprowadzania maszyn potrafią brać 150 PLN+ (dziękujemy rządowi za inflacje), gdzie raczej to mała wartość dodana. Tutaj przygotowujemy się przed samym spotkaniem, zbieramy wyniki obrazowe jak są (np. kontuzji), nagrania, badania, po spotkaniu też coś zostaje.