Wpis z mikrobloga

@gottie a jak z tempem? Od samego początku oscylowało wokół 10 minut czy przez pierwsze 20kk było bliżej 6? W ogóle ile masz wzrostu i wagi i lat? Kurła musisz być w absolutnym szczycie swojej życiowej wydajności. Obstawiam około 25 lat.
  • 4
@Operator_imadla: ogólnie jestem w stanie utrzymac 8-9min/km na takim dystansie. Tak tez było do 67km. Forma rośnie z wiekiem, ponad 40 lat.

@Rain_Dog Dzięki, to jest właśnie najgorsze ze nie wiesz co cię spotka na tak długim biegu. Żołądek może odmówić posłuszeństwa, możesz zaliczyć glebę na mokrych kamieniach, albo jakaś kontuzja wyjdzie z niewiadomo skąd. Życie… na ostatnim punkcie rozważałem DNF, ale limitu było sporo wiec co, ja nie dojdę?
  • 0
@Operator_imadla: bez problemu, o ile nie masz jakichkolwiek przeciwwskazań od lekarzy (problemy kardiologiczne lub ortopedyczne). Nadwaga ani wiek nie maja tu nic do rzeczy. Oczywiście nie zrobisz tego po tygodniu czy miesiącu od rozpoczęcia treningów, ale kilka miesięcy przygotowań z głową i maraton jest w zasięgu! Waga sama ci spadnie a wzmocnisz organizm i poprawisz wydolność.