Wpis z mikrobloga

Rowerzysta trafiony i zatopiony! :D

Szkoda że to nie @reddin, ale wszystkiego mieć nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Babka wjechała mi w lusterko gdy stałem w korku. Standardowe zachowanie spanikowanej babki czyli nie dogadamy się, bo nie, bo czym zaczęła uciekać. Jako że naoglądałem się zachowań @reddin to czułem, że może zacząć spierniczać.

Nie pomyliłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście szybko ogarnąłem sytuację i zatrzymałem babeczkę jak odjeżdżała.

Policja przyjechała, spisała co miała i wlepiła śliczny 550zł mandat. Jak ja jestem z siebie dumny, że wyciągnąłem pełne konsekwencje od typowego przedstawiciela pedalarstwa rowerowego (nie mylić z rowerzystami). Niestety babeczka nie przyjęła mandatu, więc sprawa pójdzie do sądu i zapłaci jeszcze więcej, a ja będę musiał się raz pofatygować na przesłuchanie, ale będzie warto :D

Powiecie, że to chore, że wzywałem policję do takiej pierdoły i macie racje. Tylko że z babeczką nie było kontaktu logicznego i zamiast się dogadać (np że wpłaci mi kaucję a ja oddam jej hajs jesli wypożyczalnia oleje sprawe) to zaczęła uciekać i nie chciała podać swoich danych.

Mam auto z panka i na aucie sa mniejsze rysy na plastikach niż ta poniżej, ale wszystkie są odnotowane w systemie. Tylko w panku spotkałem się z tak bezsensownym czepianiem się wszystkiego, więc nie chciałem ryzykować. W swoim to bym to olał albo poprosił o whisky z colą na wieczór

Dlaczego mam auto zastępcze? To będzie w odcinku drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #rower #pedalarze
cwlmod - Rowerzysta trafiony i zatopiony! :D 

Szkoda że to nie @reddin, ale wszystki...

źródło: IMG_7725 kopia

Pobierz
  • 55
  • 33
@xyz_xyz: Dzwoniłem nawet do nich zapytać się czy tego od razu nie oleją, by nie robić afery, ale powiedzieli żeby wzywał policję i wszystko na legalu robił.

@imargam_2137 Hehe dokładnie

@Nester86 Dlaczego miałbym się nie cieszyć, że udało mi się ukarać pedalarza? To ten jeden przypadek na 100, kiedy uda się ich złapał zanim uciekną i nie poniosą żadnych konsekwencji.
@cwlmod: czyli jak #!$%@? w ciebie tir, to mamy się cieszyć, że mały, mściwy czlowieczek (nie mylić z karakanem) dostał nauczkę za cieszenie się z krzywdy innych ludzi?

Dla ciebie wyrządzenie krzywdy drugiemu człowiekowi jest ważniejsze, niż czas poświęcony na całą akcję, to wiele mówi o człowieku. XD

#!$%@? się bez znaczenia czy byłoby to auto, rower czy hulajnoga, że muszę czas i nerwy marnować.
Dla ciebie to radość. Musisz mieć
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cwlmod: W sądzie podkreślaj, że chciała uciec z miejsca kolizji i musiałeś zastosować zatrzymanie obywatelskie. Ostrzej traktują uciekinierów, niż przypadkowych sprawców.

więc sprawa pójdzie do sądu i zapłaci jeszcze więcej


@cwlmod: Tego bym nie był taki pewny :D Miałem raz podobnie, tylko sprawca i poszkodowany samochód, kobieta parkowała i zarysowała mi drzwi i nadkole. Poszła jak gdyby nigdy nic do sklepu i całkiem przypadkiem musiałem wyjść z pracy i iść
  • 5
@sayanek: No dobra ale twoja sprawa to jednak nie było zatrzymanie na gorącym uczynku, choć ten wyrok to kurde pośmiewisko.

Współczuję. Ja miałem całkę po 1.5 miesiąca posiadania nówki z salonu. Synek wjechał mi przed maskę na czerwonym. Ojciec się sapał, że ja wjechałem na żółtym i że nie mogę itd xD Bagiety go musiały postraszyć mandatem za zakłócanie ich pracy i dał sobie siana i polecił synowi przyjąć mandat.

Fajnie
  • 7
@vegetas: Wpadła na moje lusterko bo nie zmieściła się do końca między moim autem, a kraweżnikiem. Jak to zauważyłem to szybko ruszyłem do przodu i zajechałem jej drogę.

Potem chwilę stała i gadała ze mną bez zaangażowania po czym wzięła rower w ręce, przeniosła przez krzaki i zaczeła odjeżdżać. Spodziewałem się takiego ruchu. Jak zobaczyłem że nie odstawia roweru tylko na niego wsiada to od razu się za nią rzuciłem. Ledwo