Wpis z mikrobloga

@snorli12: nie tylko kobiety, mężczyźni tak samo nie chcą mieć. Po prostu zmienia się kultura i społeczeństwo, jest większy nacisk na realizowanie się jednostki i większości dzieci nie są potrzebne. Ja np nie chcę mieć dzieci bo nie czuję takiej potrzeby, nie mam chęci, nie widzę żadnych plusów z posiadania dzieci, za to same minusy.
@snorli12: Po pierwsze, chcą inwestować w siebie i swój samorozwój. Idą z duchem czasu i wiedzą, że bycie na utrzymaniu mężusia i przystawanie na jego zasady to najgorsze, co można zrobić, więc wolą sobie najpierw zapewnić godny byt, a dopiero potem decydują się na jakiekolwiek potomstwo (o ile w ogóle). Po drugie, nawet jeśli nie stawiają na karierę i odpowiada im "tradycyjny model rodziny", to najwyraźniej mężczyzna nie daje im poczucia
@WyzwolonaPodrozniczka:

No i ostatnia sprawa, kobieta szuka dobrych genów dla swojego potomstwa a facetów, którzy to zapewniają jest niewielu.


Gdyby tylko te rzekome magiczne zdolności kobiet przeprowadzania badań genetycznych byśmy mogli zastosować do diagnozowania chorób, inżynierii genetycznej, przewidywania szansy zachorowania na dany nowotwór... achhhh a kobiety tylko tego do ruchania używają :)))

Tak na serio, to polki nie są wstanie stwierdzić czy jakiś egzotyczny książe ich nie udusi i wrzuci do
Faceci po prostu zaczynają mądrzeć i nie chcą się wiązać z rozwiązłymi p0lkami, które po karuzeli czarnych kootasów szukają frajerów do związku.


@witek027:

Faceci nie chcą się wiązać w ogóle, bo dla nich każda rodaczka to zło wcielone i są w stanie oszukać, wykorzystać, olać własną rodaczkę tylko dlatego, że jest kobietą z Polski i naczytali się farmazonów i stereotypów.
@snorli12: Przyczyn jest kilka, ale nie jest prawdą, że to kwestia obecnie potrzeb samorealizacji i robienia kariery. Dowodem na to są choćby polskie pary w UK, które tam chętniej decydują się na potomstwo. PRL może i był biedny ale było stabilnie, było jakieś tam mieszkanie i jakaś tam praca, ale zarówno jednego i drugiego byłeś pewny. W Polsce jeśli wynajmujesz to nie wiesz czy zaraz ktoś będzie chciał cię wywalić, z
@WyzwolonaPodrozniczka: w zasadzie wyczerpałaś temat, masz rację i też uważam, że trzeba trochę pożyć, być samodzielnym i wolnym, skorzystać z życia i zadbać o swoją przyszłość, a nie żyć na łasce męża, bo "ty zajmujesz się dziećmi to nie idziesz do pracy ale jeśli nie idziesz do pracy to masz być mi posłuszna bo masz co jeść dzięki mojej łasce" xD ale i tak będą wyzwiska od p0lek. Dla nich kobieta
@AlienFromWenus:

Dla nich kobieta to robot, ma dbać o dom, pracować,.dobrze zarabiać, być ambitna i się rozwijać a nie być nudna i bez pasji,.dobrze wychować dzieci i jeszcze być seksowna bo "p0lki brzydzą się siłownią" a doba ma tylko 24 h no ale "p0lka śpi w nocy to jej się zbiera


Kobiety nie żądają dokładnie tego samego (lub więcej) od mężczyzn? Mężczyźni nie muszą dobrze zarabiać, rozwijać się, być przystojni i
@Prezes: ale od faceta nie wymaga się żeby dobrze wychował dzieci, zrobił obiad uwzględniając alergie pokarmowe dzieci, pamiętać o szkolnych uroczystościach by wyprasować dziecku ubiór, wstać wcześniej by zrobić kanapki do szkoły itp. tym sie zawsze zajmuje kobieta.
w najgłębszej komunie rodziło się najwięcej dzieci, a powodem jest późniejszy wiek zawierania małżeństw i chęć robienia kariery zawodowych przez kobiety


@CoolerHusky: Za komuny można było wypracować mieszkanie albo zbudować dom na lewo skupując materiały a ziemia była tania po wojnie czasami razem z poniemieckimi domami
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.