Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=mrTfz_c3xFc

Duży props dla Blika że nie robi z facetów żywych bankomatów, tylko uczciwie proponuje rozliczać się na pierwszym randez-vous po połowie. W obecnych czasach to przykład reklamy promującej właściwe postawy.

Wiec Panowie nie róbcie z siebie rycerzyków i nie wyskakujcie z tym że zapłacicie na pierwszym spotkaniu. Najlepiej stosować taki wymyk: "rozliczamy się po połowie? jeśli nie masz kasy czy coś to ja za Ciebie mogę zapłacić". Większosć lasek nawet jeśli nie będzie zainteresowana następnym spotkaniem to i tak zapłaci za swoją połowę. A jak którąś to oburzy że mieliście śmiałość zapytać ją o rozliczenie, to w sumie można powiedzieć "mamy równouprawnienie" i krzyż na drogę.

#redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: Jeśli nie stać Cię na zapłacenie za dziewczynę, to nie powinieneś zajmować się ganianiem za dziewczynami.
A marketingowcy z Blika pokazali stereotyp mężczyzny przegrywa, który proponuje 50-50.
  • Odpowiedz
@januszerka @mmmmmmmmmmmmmm To nie znaczy, że nagle masz płacić za pierwszą randkę, lub nawet i drugą lub trzecią. Jeśli uznam, że jest tego warta, to nie widzę osobiście problemu zapłacić 100%. We wczesnym etapie poznawania się, lepiej chodzić na spacery ;)
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON nie, zwyczajnie marketingowcy blika dobrze wiedzą jak bardzo mężczyźni w obecnych czasach są skrajnie wykorzystywani przez kobiety i tym samym pokazali solidarność wobec facetów.
  • Odpowiedz
@PapaStajl: Wszystko w porządku, nie twierdzę, że tak nie jest, chociaż myślę, że to faceci dają się wykorzystywać. W tym roku miałem około 20 randek z różnymi dziewczynami. Zapłaciłem 100% raptem 2 razy, i to za jedną, konkretną dziewczynę, która mi się podobała.
Zobacz jak wygląda na tej reklamie kobieta, a jak mężczyzna, jak on się zachowuje xD
  • Odpowiedz
Panowie nie róbcie z siebie rycerzyków i nie wyskakujcie z tym że zapłacicie na pierwszym spotkaniu.


@Oskar_STS: nie mów mi jak mam żyć :)
rozumiem twoje podejście i rób jak chcesz, rozliczaj się po pół, mów o tym przed randką, w trakcie randki, a potem jeszcze po randce

a dla mnie kupić komuś kawę to jest jak dla ciebie dać 10 groszy biedakowi :)
więc nawet pilnowanie tej sprawy że
  • Odpowiedz
rozumiem twoje podejście i rób jak chcesz, rozliczaj się po pół, mów o tym przed randką, w trakcie randki, a potem jeszcze po randce


@heniek_8: niezła hiperbolizacja.

a dla mnie kupić komuś kawę to jest jak dla ciebie dać 10 groszy biedakowi
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: a ty nie rozumiesz że jak wydasz 10 zł I nie doczekasz się że ci to ktoś odda to mniej stracisz niż jak się będziesz martwił tym że powinieneś to odzyskać, bo to nie fair itp
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: tu nie chodzi o pieniądze, tylko o zasady. Jak jej nie stać na jedzenie w restauracji, to niech zaproponuje randkę w parku. Nie ma nic złego w byciu biednym, a zamiast iść na kolację do Basiury równie dobrze można kupić w sklepie po dwa piwa i usiąść nad brzegiem rzeki. Ha tfu na zmanierowane różowe, które na starcie chcą turbo atencji.
  • Odpowiedz
@heniek_8: Zasada jest prosta i zapewne się ze mną zgodzisz, bo widzę, żeś ogarnięty.
Jeżeli musisz wyjeżdżać z 50-50, to znaczy, że masz większe problemy na głowie, niż latanie za dziewczynami.
Taka jest konkluzja.
Oni nie kumają, że można zawsze płacić 100% nie robiąc z siebie frajera.
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: oczywiście kiedy mowa o kawie, czy tam kawa + ciastko, bo jeżeli wchodzimy na jakieś ekskluzywne restauracje to na pewno nie na pierwszy raz, bo to strzyżenie jeleni
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli nie stać Cię na zapłacenie za dziewczynę, to nie powinieneś zajmować się ganianiem za dziewczynami.


@PEKLONIKON: A czy ja gdzieś napisałem że mnie nie stać? Ja po prostu daję kobietom wybór - albo mogą sie za siebie płacić albo ja za nie zapłacę. I nie, nie ganiam jak pies za dziewczynami.

A marketingowcy z Blika pokazali stereotyp mężczyzny przegrywa, który proponuje 50-50.


@PEKLONIKON: Reklama miała być raczej
  • Odpowiedz
  • 1
nie mów mi jak mam żyć :)


@heniek_8: Akurat dostałeś dobre rozwiązanie aby wyjść z klasą na pierwszej randce, ale jak to wykorzystasz to już Twój problem. I co, na pierwszej randce całujesz w rączkę i kupujesz bukiet kwiatów bo tak Ci dziadek doradził jak wyrywał Twoją babcię w 73? xD

a dla mnie kupić komuś kawę to jest jak dla ciebie dać 10 groszy biedakowi
  • Odpowiedz
  • 1
Jeżeli musisz wyjeżdżać z 50-50, to znaczy, że masz większe problemy na głowie, niż latanie za dziewczynami.


@PEKLONIKON: Większosć dziewczyn która jest jakoś stabilna życiowo, pracuje i nie szuka księcia z bajki sama uważa że płatność 50/50 na randce jest najbardziej fair.

I oczywiście nie mówię że na trzeciej, piątej czy siódmej randce macie się nadal rozliczać co do złotówki, bo przynajmniej ja miałem taki układ że ja raz coś stawiałem, raz ona i nikt nie miał do siebie
  • Odpowiedz
@Oskar_STS:

Większosć dziewczyn która jest jakoś stabilna życiowo, pracuje i nie szuka księcia z bajki sama uważa że płatność 50/50 na randce jest najbardziej fair.


W dobie social mediów, większość lasek właśnie szuka księcia z bajki. Wiedz, że żadna kobieta Ci się nie przyzna, ale w głębi duszy to ona preferuje jak facet za nią płaci. Zaufaj mi. Od kobiet rzadko kiedy dostaniesz prawdę, a poprawnie politycznie
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: ale się striggerowałeś
Wolnoć Tomku w swoim domku, przecież napisałem za rozumiem twoja postawę i rób tak jak chcesz, a dla mnie wygodniej jest inaczej
To po co używasz trybu rozkazującego?
Nie róbcie tak, róbcie inaczej?
Pisz o sobie, a niech sobie każdy robi jak mu wygodniej
  • Odpowiedz
  • 1
W dobie social mediów, większość lasek właśnie szuka księcia z bajki. Wiedz, że żadna kobieta Ci się nie przyzna, ale w głębi duszy to ona preferuje jak facet za nią płaci. Zaufaj mi. Od kobiet rzadko kiedy dostaniesz prawdę, a poprawnie politycznie odpowiedzi.


@PEKLONIKON: Jeśli Twoim targetem są laski szukające księcia z bajki, oczekujące że facet zapłaci za nie na pierwszej randce i w domyśle będzie je "utrzymywał" w związku to rzeczywiście Twoja służalcza postawa będzie w pewien sposób doceniona.

Natomiast ja raczej wolę umawiać się z kobietami które akurat nie szukają faceta który będzie ich utrzymywał ale właściwego partnera życiowego. I nie, nie chodzi o jakieś super niezależne businesswoman, ale kobiety które pracują, same się utrzymują i nie liczą na finansową opiekę i nie robią z siebie księżniczek które będą krzyczeć "jak on śmie chcieć wydusić ode mnie
  • Odpowiedz