Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko315
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

Wpis z mikrobloga

Skopiuj link

Skopiuj link
ortalionowy
ortalionowy
01.07.2023, 13:04:47
  • 2
#francja https://is2.4chan.org/k/1688206019145272.webm
  • Dylonji
  • wawoz
  • 6
ortalionowy
ortalionowy
01.07.2023, 13:05:17 via Wykop
  • 0
@ortalionowy: https://is2.4chan.org/k/1688206106338073.webm
Ejmen
Ejmen
01.07.2023, 13:05:57 via Wykop
  • 1
@ortalionowy: Już się nie będzie mówiło "ale sajgon", tylko "ale paryż"
  • ortalionowy
ortalionowy
ortalionowy
01.07.2023, 13:06:26 via Wykop
  • 0
@ortalionowy: https://is2.4chan.org/k/1688207090034254.webm
ortalionowy
ortalionowy
01.07.2023, 13:07:09 via Wykop
  • 1
@ortalionowy: xD https://is2.4chan.org/k/1688207216711668.webm
  • Devilus
Ejmen
Ejmen
01.07.2023, 13:08:24 via Wykop
  • 3
@ortalionowy: No tak jak pisałem gdzieś niżej, już z bronią maszynową latają xD
  • ortalionowy
  • gaarahokage
  • Devilus
ortalionowy
ortalionowy
01.07.2023, 13:09:31 via Wykop
  • 0
@ortalionowy: https://is2.4chan.org/k/1688208030694421.webm

Aktywne Wpisy

Viado
Viado +48
5 godz. i 16 min temu
Zaskakujące jest to jak dopiero teraz zmienia się narracja wykopków jeśli chodzi o Ukrainę. Każdy kogo znam ma po dziurki w nosie:
- Ich ciągłego dej dej - od zbiórek pod sklepami i na ulicach, aż po błagania zelenskiego o f16
- Roszczeniowości i bezczelności - widać to nawet w sklepie - ukraińcy są największymi zawalidrogami ale spróbuj im zwrócić uwagę to wielkie oburzenie że nie mówisz po ukraińsku i że w

33 odpowiedzi

przeczki
przeczki +8
5 godz. i 35 min temu
obserwuje kilku ludzi z USA na instagramie i tam totalnie nikt nie ogląda jakiejś ligi narodów w siatkówce xD jednemu nawet podesłałem linka do transmisji i odpisał mi tylko "what is this shit? only baseball man. fuck off or i call the police you piece of shit" #siatkowka

13 odpowiedzi

Pokaż więcej

Aktywne Znaleziska

Parada zwycięstwa Wehrmachtu i Armii Czerwonej w Brześciu 1939
141
Nocne wyścigi w stolicy. Tragedia w Krakowie nie dała do myślenia.
139
Uwaga. Dziennikarz money.pl (wp.pl) przez chwilę trzeźwieje i pisze z sensem.
135
Burmistrz Tybingi na łamach „Die Welt”: Niemcy podupadają i ludzie zaczęli to
174
Mój film: Jak tomografia komputerowa generuje obrazy?
69
Pokaż więcej

Popularne tagi

  • #przegryw
  • #danielmagical
  • #ukraina
  • #polska
  • #mecz
  • #famemma
  • #wojna
  • #rosja
  • #polityka
  • #heheszki
  • #f1
  • #ciekawostki
  • #wykop
  • #kononowicz
  • #swiat
  • #patostreamy
  • #bekazpisu
  • #pytanie

Wykop © 2005-2023

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl