Wpis z mikrobloga

  • 0
@Linnior88 normalnie, w 99% przypadków to ja prowadzę, swoim autem. Czasem są wyjątki, jak dziś że musimy jechać jej samochodem, którym nie znoszę jeździć - mały, ciasny, niewygodny.
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: Ja to zawsze chciałem aby bliska mi osoba stała się dobrym kierowcą, więc po prostu nauczyć wytłumaczyć jak takim być. W przypadku braku wyobraźni to podawałem przykład tego czego nie potrafiła sobie wyobrazić/nie wzięła pod uwagę. Ale to też zależy jaka ta osoba jest, czy chce zrozumieć, jest normalna i na poziomie mentalnym wyżej od dziecka.
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: jeżeli tak jak napisałeś jeździ na zderzaku to chyba wystarczy jej powiedzieć, że jak auto przed nią z jakiegokolwiek powodu gwałtownie zahamuje, to zanim ona zareaguje, będzie już mu datę ważności gaśnicy w bagażniku sprawdzała.

Natomiast jeżeli takie zwrócenie uwagi potraktuje jako atak na siebie, to chyba dokonałeś złego wyboru różowego.

A swoją drogą to sorry, wiem, że to bliska Ci osoba, ale trzeba nie mieć za krzty wyobraźni, żeby
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: polecam puścić kilka filmików z Polskie Drogi (zwłaszcza te pierwsze), najlepiej te, które bezpośrednio dotykają jej umiejętności. Samo gadanie może uznać za czepialstwo a jak namacalnie zobaczy czym grozi jazda na zderzaku to może przetworzy refleksję nt bezpieczeństwa jazdy
  • Odpowiedz
@MaJeM0: ja tak robiłem, często oglądałem StopCham z żoną. Teraz kierowca marzenie, nawet czeka na ciepły olej, żeby #!$%@?ć po garach
  • Odpowiedz
  • 0
@DrakkainenV mam sąsiadkę, kilka lat jeździ auto Mitsubishi Colt całe potłuczone, na drodze raz widziałem jak jedzie to masakra, pewnego razu idę sobie a ta nie może zaparkować na pustym parkingu wzięła i się popłakała ja jej zaparkowałem. Innym przypadkiem jest mój sąsiad który lvl 70 od niedawna zaczęły się problemy z jazdą w zeszły piątek potrącił moja matkę dostał 1500 mandatu tylko dowiedziałem się, że jakiś czas temu potrącił rowerzystę a
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: kup jej zajęcia z bezpiecznej jazdy. Szarpak, płyta poślizgowa itd. jak zobaczy w sytuacjach stykowych jaka jest #!$%@?, to może się trochę ogarnie.
  • Odpowiedz