Wpis z mikrobloga

#odyn
Zamknijcie się w puszce bez wentylacji, nawiewów itd. Wrzućcie mokre śmierdzące ciuchy pod łóżko, Podgrzejcie sobie trochę tłuszczu, jajca, ugotujcie wodę, weźcie prysznic, a pózniej ubierzcie ciuszki które leżą nad kuchenką - zapaszki pięknie lecą ku górze i osiadają na wszystkim. Dodaj jeszcze nocne ekscesy przy odpowiednich filmach, brak większej osobistej higieny, jedzenie gównianego jedzenia.
Tak smakuje i wygląda wolność moi drodzy
  • 18
  • Odpowiedz
@kikiton: misiu smerfastyczny ja mam swój biznes nad morzem warty kilka milionów złotych majątek i pracuje sezonowo nad morzem trzy miesiące w roku żeby spokojnie żyć sobie na wysokim poziomie cały rok a jeszcze wrzucać hajs w oszczędności i kolejne inwestycie ¯\(ツ)/¯
w ciągu 8 lat kupiłem dwa mieszkania dwie działki nad morzem za gotówkę wszystko pchane w rozwój firmy więc skończ pierd "c :*

a grubego uwielbiam oglądać jaki kabaret
  • Odpowiedz
@kikiton: możesz spytać się kogoś kto na pewno będzie obiektywny i do tego z sosnowieckiego uniwersum @Korsir
czy prawdą jest to co ci pisze (ʘʘ)
a jak nie to możesz wierzyć czy nie wierzyć koło dupy mi to lata i nic w moim życiu to nie zmienia. a tym bardziej Stanu posiadania czy procentów na koncie
  • Odpowiedz
@PomadkaNawilzajaca: Obawaim się że życie w kamperze, nawet takim wypasionym, spanie pod namiotem czy u Odyna w kobyle pachnie tak samo. Nie ma pralki, nie ma dobrej wentylacji, tak będzie zawsze. Pytanie, jak długo jesteś w stanie tak wytrzymać i na ile jest to dla ciebie atrakcyjne wypoczynkowo? Oglądałem namiętnie Patera na Kołymie, spał w lesie, ale to jeszcze nie znaczy że też bym tak pojechał jak on, choć oglądało się
  • Odpowiedz
@ArchDelux: moge ci skopiowac to samo co koledze
możesz spytać się kogoś kto na pewno będzie obiektywny i do tego z sosnowieckiego uniwersum Korsir
czy prawdą jest to co ci pisze (ʘʘ)
a jak nie to możesz wierzyć czy nie wierzyć koło dupy mi to lata i nic w moim życiu to nie zmienia. a tym bardziej Stanu posiadania czy procentów na koncie
  • Odpowiedz