Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 35 lat. Od 3 lat, z różnych powodów jestem sama. Kilka tygodni temu postanowiłam zarejestrować się na portal randkowy. Poznałam mężczyznę, z którym świetnie się dogaduję, wizualnie też sobie odpowiadamy. Rozmawiamy bardzo często i na przeróżne tematy. W zeszłym tygodniu wyznał, że ma żonę i właściwie nie szuka niczego poważnego. Normalnie zerwałabym znajomość, bo nigdy nawet nie myślałam o zajętych mężczyznach, ale w nim jest coś co mnie przyciąga. Wiem, że gdybym się zdecydowała na romans, to nie mogłabym liczyć na nic poważnego. Zawsze myślałam, że jestem dobrym człowiekiem, a teraz nagle rozważam romans z żonatym mężczyzną... Chciałam się tylko wygadać, bo od tygodnia nie mogę się na niczym innym skupić, nie wiem co robić, a nie mogę o tym z nikim porozmawiać, a tutaj pewnie zostanę przywołana do porządku.

#zwiazki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 91
ale w nim jest coś co mnie przyciąga


@mirko_anonim: A nie szkoda ci własnego czasu? Masz 35 lat i nie ma co ukrywać, że z każdym kolejnym rokiem twoje szanse na znalezienie partnera maleją. Facet, o którym wspominasz, zbudował już swoje bezpieczne zaplecze, ma dom, żonę, pewnie też jakieś dzieci. Ustawił się, a teraz szuka zabawki, dzięki której będzie mógł sobie regulować napięcie seksualne. Dla niego nie jesteś wyjątkowa, jesteś po
@mirko_anonim: Rozumiem, że facet Ci się podoba i jest między Wami chemia, ale musisz podejść do tego racjonalnie i logicznie.

Ta "relacja" będzie dla Ciebie po prostu niekorzystna i tyle. Będziesz dla niego tylko osobą do rozładowania napięcia seksualnego. Chcesz być dla kogoś zabawką? Chcesz żeby ktoś Ciebie tak traktował?
Dobrze tu ktoś napisał, on będzie dostępny dla Ciebie tylko i wyłącznie w przerwach od rodziny i jak będzie chciał od