Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 35 lat. Od 3 lat, z różnych powodów jestem sama. Kilka tygodni temu postanowiłam zarejestrować się na portal randkowy. Poznałam mężczyznę, z którym świetnie się dogaduję, wizualnie też sobie odpowiadamy. Rozmawiamy bardzo często i na przeróżne tematy. W zeszłym tygodniu wyznał, że ma żonę i właściwie nie szuka niczego poważnego. Normalnie zerwałabym znajomość, bo nigdy nawet nie myślałam o zajętych mężczyznach, ale w nim jest coś co mnie przyciąga. Wiem, że gdybym się zdecydowała na romans, to nie mogłabym liczyć na nic poważnego. Zawsze myślałam, że jestem dobrym człowiekiem, a teraz nagle rozważam romans z żonatym mężczyzną... Chciałam się tylko wygadać, bo od tygodnia nie mogę się na niczym innym skupić, nie wiem co robić, a nie mogę o tym z nikim porozmawiać, a tutaj pewnie zostanę przywołana do porządku.

#zwiazki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 91
W zeszłym tygodniu wyznał, że ma żonę i właściwie nie szuka niczego poważnego. Normalnie zerwałabym znajomość, bo nigdy nawet nie myślałam o zajętych mężczyznach, ale w nim jest coś co mnie przyciąga. Wiem, że gdybym się zdecydowała na romans, to nie mogłabym liczyć na nic poważnego.


@mirko_anonim: to ty najlepszego chcesz zrobić?
zniszczyć innej kobiecie życie, czy sobie?

To co czujesz, to tylko zauroczenie.
Zablokuj, poboli i przejdzie.
Szukaj dalej.
Nie
@mirko_anonim: On nie jest dobrym człowiekiem.Widziałem sporo takich historii ona samotna on miał żonę i dziecko co nie przeszkadzało "w miłości" no dopóki proza życia nie sprawiła że typ wracał do żony albo poprostu blokował telefon. Znam też taką historię w której laska została sama z brzuchem a typ jej kazał usunąć. "Miłość nie wybiera" to banał bardziej realne jest powiedzenie które pasuję akurat do faceta "Zwal sobie przejdzie Ci" ale
Anonim (nie OP): Ciągnie cię do niego bo on ma/miał to czego ty nie masz a chcesz i dlatego jest to dla ciebie atrakcyjne, jeżeli jesteś sama i masz 35 lat to znaczy że coś poszło nie tak, brakuje ci pewnie samo dyscypliny, albo nie potrafisz się skupiać na ważnych rzeczach i dlatego zaczepiasz się zawsze czegoś i nie potrafisz puścić w odpowiednim momęcie im człowiek starszy tym gorzej z tym...
W zeszłym tygodniu wyznał, że ma żonę


@mirko_anonim:
Jeśli żona wie i nie ma nic przeciwko to gdzie problem? Ustalacie zasady i cieszycie się sobą przez tę parę miesięcy, dopóki wam się nie znudzi.
Jeśli nie wie, albo się nie zgadza to gdzie problem? Dziękujesz typowi za znajomość i się żegnasz.
✨️ Autor wpisu (OP): @PodniebnyMurzyn Bardzo dziękuję!

@moll wiem, że nie jest, że szukam czegoś innego. Gdybym wiedziała od początku, pewnie w ogóle nie było tematu. A tak, po tych godzinnych rozmowach, to trochę szkoda odpuszczać, mimo, że doskonale wiem, co zrobić. Z drugiej strony przecież mogłabym świadomie wejść w pierwszą w moim w życiu relację opartą tylko na fizyczności i nie musiałabym być wcale traktowana jako worek na spermę, ale