Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś poszukuje zebranych w jednym miejscu, wielu propozycji wypoczynkowych, żeby mieć szeroki ich wybór do wybierania, gdzie mieć swój następny wypoczynek, to dla takich osób zrobiłem mapę, która jest właśnie takim dużym ich zbiorem.
Zaznaczyłem na niej aż 40 obszarów, na których można wypoczywać. 10 nadmorskich, 10 górskich, 10 jeziornych i 10 pozostałych, które znajdują się na tych lepszych terenach turystycznych w Polsce.

Dlatego zaznaczyłem na mapie obszary, a nie miejscowości turystyczne, że wypoczynek zawsze odbywa się na jakimś obszarze, także wtedy, gdy na jego miejsce wybiera się którąś z nich. Z tego powodu dużo lepiej jest wybrać od razu jakiś obszar i na nim wypoczywać.

Umieszczenie ich na mapie powoduje, że doskonale widać jakie są i gdzie one się znajdują. Dzięki temu nie trzeba tego już sprawdzać, co wymaga poświęcenia na to czasu. W ten sposób ta mapa bardzo ułatwia wykonywanie tej niezbędnej przed każdym wypoczynkiem czynności, bez której jest on niemożliwy.

Widoczność tych obszarów przed wypoczynkiem nie tylko umożliwia ich wybieranie, ale też jest korzystna dla niego. Ta duża ich zaleta pozwala uniknąć marnowania czasu podczas niego, co bardzo jest szkodliwe dla niego. Ponieważ jest on ograniczony, należy wykorzystać jak najwięcej jego właśnie na wypoczywanie. Więcej o tym, jak te Obszary Wypoczynkowe przyczyniają się do tego, żeby był on udany, można przeczytać tutaj.

Teraz szukam sposobów na to, żeby dotrzeć z nią do jak najwięcej ludzi, żeby mogli z skorzystać z tego zbioru propozycji wypoczynkowych i ułatwić sobie wybieranie, gdzie będą wypoczywać. Takich ich dużych zbiorów brakuje, a są one przydatne, ponieważ dzięki nim nie trzeba szukać tych propozycji po wielu miejscach, co zajmuje czas. Jak ktoś ma pomysł, jak to zrobić niskokosztowo lub bezkosztowo, to może go podać w komentarzu, będę wdzięczny.

#turystyka #polska #wakacje #podroze #gory #morze
sb - Jeżeli ktoś poszukuje zebranych w jednym miejscu, wielu propozycji wypoczynkowyc...

źródło: 40x OW

Pobierz
  • 63
@_s_b: jestem zawsze na tak jeżeli chodzi o takie inicjatywy, ale to jest zaznaczone metodą chybił trafił.
Obszar Roztoczański to spokojne miejsce wypoczynkowe, lasy, strumyki, można się wybrać na kajaki, ale tam są dosłownie takie stare zacofane wioski i tylko w zasadzie w lecie jest sens tam jechać. W zimie nic tam nie funkcjonuje, nie ma turystów, ludzi nawet nie widać, region jest ciemny, zimny i strasznie depresyjny.
Obszar Kazimierski też