Wpis z mikrobloga

Koledzy, czy opłaca się kupić używaną markę premium? Kiedyś miałem przyjemność pojeździć tym modelem i mam bardzo fajne odczucia.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mercedes-benz-klasa-e-stan-fabryczny-unikat-ID6FyVkE.html

Jeden z najlepszych silników, bardzo mocna i trwała konstrukcja auta.

Czy warto brać? A może jednak coś dołożyć i wziąć nowe, najtańszy segment?

A byłbym zapomniał: wieś, 25 tysięcy kilometrów rocznie xD

#motoryzacja #samochody
Pobierz jalop - Koledzy, czy opłaca się kupić używaną markę premium? Kiedyś miałem przyjemnoś...
źródło: temp_file.png380654663390352065

Używana marka premium czy nowe najniższej jakości?

  • Używane premium 43.1% (2005)
  • Nowe najniższej jakości 56.9% (2642)

Oddanych głosów: 4647

  • 222
@jaavi666: No poczuję, ale w takim starym samochodzie poczuję wibracje od kół i zawieszenia, układ kierowniczy z gumy, i zapach przypalanego oleju silnikowego z różnych wycieków.

Niestety, ale w prowadzeniu zawsze wygra nowy samochód nawet niskiej klasy, niż stare zajeżdżone "premium dla ubogich".


@epicentrum_chaosu: tak przeskrollowałem wszystkie komentarze, ale chyba ten najgłupszy.
y warto brać? A może jednak coś dołożyć i wziąć nowe, najtańszy segment?


@jalop: Nie odniosę się do tego konkretnego modelu ale osobiście wybieram modele starsze, wybieram tylko te dobrze wyposażone+ Mpak czy Sline, przed zakupem takiego auta musisz dobrze szukać a najlepiej kupić z ekspertem i omijać zagłębie poznania, warto szukać po forach. Znajdź sobie w swojej okolicy 2 modele, starsze premium z dobrym wyposażeniem i jakiś nowszy plastik, wybierz
Mam od 7 lat W211 i to jest świetne auto, u mnie zostaje na resztę swojego albo mojego życia. Cenę z ogłoszenia pominę bo jest nierealna, tak samo jak większość mądrości, które tu przeczytałem, wspomnę aby taką ciekawostkę, że pompę SBC, która jest jedną z droższych potencjalnych awarii w tym modelu miesiąc temu wymieniłem za darmo w ASO Mercedesa w ramach gwarancji, sama pompa po prostu się zużyła po 18 latach i
@Niukron: Bez kitu wolałbym nowego gołodupca za tyle kupić, np seat ibiza w podstawowej wersji kosztuje tyle samo a w zasadzie 100zł mniej w salonie. Nowa skoda fabia jeszcze mniej bo 66k w wersji gołodupiec a za 70k i 75k to już wyższe wersje wyposażenia są a nie wypierdzianego szrota po niemcu co ma przebieg 70k tylko dlatego, że licznik to już dwa razy obrót zrobił xD
@grubson234567: masz maskę Janusza nosacza jak wsiadasz do WieśVAGena? Jeździsz autem dla wieśniaków i przedstawicieli handlowych. Na pewno twoja skoda ma super wyposażenie i z roku na tok będzie drożeć. Bushhhahha.
Jakim trzeba być turbo Januszem żeby tak myśleć. Odbierając auto rok temu byłem xxx do tylu na starcie. Przy marce premium a Twoje auto dla ludu już wyjeżdżało z salonu i zarobiłeś.
W skodzie nie ma foteli komfortowo jak w