Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Carlsberg
Carlsberg

Carlsberg

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1279
  • Znaleziska 515
  • Mikroblog 764
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Fifi2137420
Fifi2137420
15.06.2026, 14:20:59
  • 3
#blackpill #przegryw
Jak bardzo dbacie o swoją urodę i prezencję chłopaki?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 15.06.2026, 18:24:51 via Wykop
  • 0
@Fifi2137420:
Dobry ciuch i czyste buty to podstawa.
Włosy krótkie regularnie strzyżone.
Trochę sportu, bieganie, rower, basen, rolki.
Krem nivea ten sam do twarzy i do tyłka
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
09.06.2026, 16:10:08
  • 7
wpadłem na pomysł pojechac pociagiem do decathlonu po rower i wrócić 66km rowerem (3h 32min, przeważnie płasko) ciekawe czy dałbym rade bo w ciul dawno nie jezdziłem, a jak jeździłem to elektrykiem xd)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 09.06.2026, 22:18:49 via Wykop
  • 0
@adisoniusz: Jaki rower? Bo jest różnica między szosą a Trekingiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Carlsberg - @adisoniusz:  Jaki rower? Bo jest różnica między szosą a Trekingiem ( ͡° ...

źródło: 36151

Pobierz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
29.05.2026, 12:45:40
  • 16
czy to normalne że jeżdżąc rowerem zmienia się przerzutki tak często jak w aucie czyli co chwilę czy ja jakiś dziwny? obserwuję innych i oni jadą na jednej męcząc się albo machając bez sensu i to głupio wygląda ale z drugiej strony to może ja robię źle bo tym się nie powinno tak machać ciągle
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 29.05.2026, 18:56:29 via Wykop
  • 1
@vieniasn:
To jest standard większość amatorów jazdy woli się męczyć na tej samej przerzutce a moja żona to idealny przykład, spoci się pod górkę albo zejdzie bo nie ma siły ale kaseta ustawiona na środek, później nie rozumie dlaczego nie chcę jej kupić roweru takiego samego jak mam ja( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 28.05.2026, 15:57:04 via Wykop
  • 0
@piotrek_18_89:
4-5 klasa dziecko puszczane samodzielnie do szkoły,
Szkoła oddalona 2km od mieszkania, po drodze:
- 1 światła ale rano korek że strach wchodzić bo każdy się pcha
- Rondo łącznie z 6 pasami ruchu, plus ścieżka dla rowerów
- Przejazd kolejowy z sygnalizacją
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
26.05.2026, 12:21:30
  • 11
Dlaczego tak jest że związki, relacje tak ciężko jest zacząć?
Zaburzenie osobowości jest ciężkie do życia ale szukanie partnera chorując na to to jest inny poziom trudności.
Nie wiem czy mam jakieś jeszcze gorsze trudności dodatkowo poza tym.
To jest tak k---a smutne że jak masz jedną rzecz, chorobę to w zdrowiu psychicznym bardzo możliwe że będziesz mieć też niezdrowy styl przywiązania, niską samoocenę, PTSD lub jego cechy i można tak liczyć.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 26.05.2026, 18:19:35 via Wykop
  • 1
@dream_big:
Kilka prostych spostrzeżeń z życia:

- ludzie zauważają/dbają/szanują tych którzy dbają o siebie, nie chodzi o pieniądze, ale zadbane włosy, paznokcie, ubranie w jakimś stylu a nie to co było na wierzchu w szafie
- Pasje, ludzie którzy mają jakąkolwiek pasję, coś co sprawia im przyjemność co lubią robić i potrafią o tym opowiadać, daje im więcej pozytywnej energii, są postrzegani jako osoby bardziej ciekawe
- znaleźć coś co mógłbym
  • Odpowiedz
janek_kos
janek_kos
25.05.2026, 14:02:53
  • 0
#drony #dji

Ostatnio bawiłem się DJI Mini 3, chcę sobie kupić DJI Mini 5 Pro.
Macie do polecenia jakieś drony podobne do powyższego, ale nie chińskiej produkcji?

Druga rzecz, polecacie tego Mini 5 Pro?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 25.05.2026, 15:34:47 via Wykop
  • 1
Mam mini 5 Pro, całkiem fajny ale dość delikatny w porównaniu do poprzedników, bazując na opiniach i zgłoszeniach na forach ale nadrabia fajną kamerką, foty wychodzą sztos, z drugiej strony filmiki czy zdjęcia to mogę sobie oglądać na moim telefonie, praktycznie każda aplikacja od whatsap, face czy Instagram ścina jakość dramtycznie
  • Odpowiedz
Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 26.05.2026, 17:47:54 via Wykop
  • 1
Nie używałem gogli ale jak kupowałem około pół roku temu to rzeczywiście nie było jeszcze dostępnej aktualizacji pozwalającej na sterowanie goglami, nie wiem jak to teraz wygląda
  • Odpowiedz
MentalnoscBiedaka
MentalnoscBiedaka
10.05.2026, 17:25:42
  • 0
Pany, kiedy po urodzeniu dziecka znajdzie się czas w coś pograć dłużej niż 30 minut i nie po nocach, gdzie walczysz o każdą minutę snu?
Młody ponad 2 mc-e, w dzień nie śpi, w nocy spi budzi się na jedzenie 2-3 razy.
Ciężko znaleźć czas by przysiąść chociażby na godzinę albo półtorej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #rodzicielstwo #dzieci
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 10.05.2026, 22:59:07 via Wykop
  • 1
może jakiś dzień weekendowy?


@MentalnoscBiedaka: Myślę, że około 9-11 lat
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
10.05.2026, 15:24:54
  • 128
Panowie ja odnalazł spokoik boży w zagajniku czeremchowym nad ciekiem. Temperatura w sam raz. Ptacy mi tu śpiewają ale jeszcze nie wiem jacy. Szum aut z pobliskiej ekspresówki. Komarów brak. Ambony blisko więc jestem narażony na ostrzał ale co tam. Brak chmur powtarzam chmur brak słoneczko świeci. Na polanie przed chwilą pasły się daniele i bocian, a w tle widać beskid. Biere książkę w łapę, odkładam telefon i zażywam spokoiku podjadając sernika
MLeko29 - Panowie ja odnalazł spokoik boży w zagajniku czeremchowym nad ciekiem. Temp...

źródło: 1000070391

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 10.05.2026, 18:38:43 via Wykop
  • 2
@MLeko29: Następnym razem gdy będziesz robił zdjęcie z rowerem, pamiętaj że gravelowcy poznają amatora po tym że wstawia zdjęcia roweru nie od strony kasety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
07.05.2026, 12:20:44
  • 63
Tak więc kochani za 2 tyg będzie już po wszystkim :) ostateczne wyjście z tagu #przegryw - chyba nieliczni stamtąd biorą ślub więc trochę czuje się jak #wygryw #chwalesie #slub
Pozdrawiam serdecznie dobrych chłopaków trzymajta się tam ludziska
drogba90 - Tak więc kochani za 2 tyg będzie już po wszystkim :) ostateczne wyjście z ...

źródło: IMG_1393

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 07.05.2026, 17:54:53 via Wykop
  • 2
@drogba90: Gratulacje i serdecznie witamy w klubie mężczyzn ze złotem na palcu🫡
  • Odpowiedz
apfi
apfi
apfi
09.04.2026, 11:06:48
  • 8
Płacę za mieszkanie 2000 zł. Czy jeśli miałbym dziewczynę i dzieliłbym się z nią tymi kosztami po połowie to oszczędzałbym?
Kolega z pracy mi zasugerował, że "Znajdź sobie dziołchę. Podupczysz i rachunki będą na pół"
Moim zdaniem baba wymusza określony styl życia np. wypady na gotowe drogie żarcie, wspólne wakacje i to też kosztuje, ale mogę być w błędzie, bo nigdy nie byłem w związku i proszę to skontrować.

#niebieskiepaski

pytanie

  • stracisz na tym "byznesie", baby to droga sprawa 62.3% (91)
  • oszczędzałbyś 19.2% (28)
  • wyjdziesz na zero 18.5% (27)

Oddanych głosów: 146

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 09.04.2026, 16:13:13 via Wykop
  • 1
@apfi: Najtańszą kobietą będzie ta za którą masz stawkę ustaloną z góry a najdroższą ta któa nie ma ceny
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
07.04.2026, 16:02:23
  • 161
co pakujecie do plecaków, żeby w miarę komfortowo przetrwać te pierwsze postapo dni? ja póki co mam 1,5l nałęczowianki delikatnie gazowanej, średni nóż kuchenny gerlach, kilka bandaży / plastrów i zaraz po robocie idę do żabki po jakieś alko w celach medyczno / relaksacyjnych
#wojna #iran #usa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 07.04.2026, 19:55:18 via Wykop
  • 0
@LuznaPusi:
Carlsberg - @LuznaPusi:

źródło: IMG_20260407_215433

Pobierz
  • Odpowiedz
r.....8
r.....8
konto usunięte 01.03.2026, 11:42:03
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 01.03.2026, 11:52:00 via Wykop
  • 0
@rsrvo618: Miałem podobnie ale ja na grubo zacząłem od razu od 2 stycznia.
Ehh. To było najgorsze 5 minut w moim życiu
(╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 28.02.2026, 12:17:50
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg
Autor
28.02.2026, 12:33:57 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: cały tydzień obserwowałem i wyjeżdżałem paliwo żeby dzisiaj zalać pod korek
  • Odpowiedz

585

Zrobiłem darmową aplikację do zarządzania urlopami i grafikami pracy

Zrobiłem darmową aplikację do zarządzania urlopami i grafikami pracy

Łatwe składanie wniosków, akceptacja (lub odrzucanie), podgląd pozostałego urlopu wypoczynkowego oraz sprawdzanie własnego grafiku pracy. Web, Android i iOS. 100% za darmo.

dese
z
wykop.pl
dodany: 18.02.2026, 18:07:18
  • 185
  • #
    startup
  • #
    programowanie
  • #
    biznes
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 18.02.2026, 23:48:20 via Wykop
  • 3
Ogólnie spoko ale w większych firmach na Pewno działa Teta Hr/Me z automatycznymi czytnikam czasu pracy.
Zastanawiam się natomiast nad narzędziami do tworzenia automatycznych grafików na podstawie umijętności pracowników i zapotrzebowania planistycznego.
Mam np 200 osób, 30 maszyn i zapotrzebowanie na konkretną maszynę w godzinach, plus jakaś matryca kompetencji który pracownik obsługuje jakie maszyny i na jakim poziomie, na pewno jeszcze kilka innych zmienncyh i żeby takie narzędzie wypluwało mi gotowe propozycje
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dawid-hopek
dawid-hopek
16.01.2026, 20:40:38
  • 0
#krakow #drony latał ktoś miniaczem nad zakrzowkiem? Bez problemowo tak 4fun?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 17.01.2026, 08:54:22 via Wykop
  • 0
Carlsberg

źródło: Screenshot_2026-01-17-09-53-05-947_pl.pansa.dronetower

Pobierz
  • Odpowiedz
Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 22.12.2025, 14:42:08
  • 0
Jakieś pomysły gdzie ukryć prezenty żeby żona ich nie znalazła ?乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

319

"Rowerzysta wjechał pod tramwaj na czerwonym. Wideo ku przestrodze"

"Rowerzysta wjechał pod tramwaj na czerwonym. Wideo ku przestrodze"

"Rowerzysto, światła są także dla ciebie!" - tę informację, choć powinna być oczywista, opublikowały Tramwaje Warszawskie w piątek. To pokłosie wypadku, który mógł się skończyć tragedią. Rowerzysta zignorował czerwone światło i - nawet przez sekundę nie patrząc na tory - przejechał przez pasy...

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 24.10.2025, 18:52:46
  • 172
  • #
    warszawa
  • #
    rower
  • #
    wypadek
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    pedalarze
Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 24.10.2025, 19:38:00 via Wykop
  • 120
Prawie się wpakował pod drugi tramwaj ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Benzo_Noir
Benzo_Noir
Benzo_Noir
16.08.2025, 17:39:59
  • 22
#nieruchomosci

Mając do wyboru Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Gorzów, które miasto z przyległościami byście skreślali zupełnie pod względem rynku pracy, perspektyw, rozwoju, różnicy w cenach na tle reszty kraju, ogólnej opłacalności inwestycji w mieszkanie dla siebie? Jest w ogóle takie, które byście kompletnie odrzucili? Zakładając, że relokacja nie stanowi problemu. Praca w IT, na razie zdalna.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 17.08.2025, 08:25:38 via Wykop
  • 2
Sztuczna inteligencja poniżej wiele ci wyjaśni

https://chatgpt.com/s/t_68a191c8644481919b4f847407277f0e
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
28.09.2024, 05:07:01
  • 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carlsberg
Carlsberg
Carlsberg 28.09.2024, 06:10:49 via Wykop
  • 4
@typ53B: Człowiek S------l (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking