@Fifi2137420: Dobry ciuch i czyste buty to podstawa. Włosy krótkie regularnie strzyżone. Trochę sportu, bieganie, rower, basen, rolki. Krem nivea ten sam do twarzy i do tyłka
wpadłem na pomysł pojechac pociagiem do decathlonu po rower i wrócić 66km rowerem (3h 32min, przeważnie płasko) ciekawe czy dałbym rade bo w ciul dawno nie jezdziłem, a jak jeździłem to elektrykiem xd)
czy to normalne że jeżdżąc rowerem zmienia się przerzutki tak często jak w aucie czyli co chwilę czy ja jakiś dziwny? obserwuję innych i oni jadą na jednej męcząc się albo machając bez sensu i to głupio wygląda ale z drugiej strony to może ja robię źle bo tym się nie powinno tak machać ciągle
@vieniasn: To jest standard większość amatorów jazdy woli się męczyć na tej samej przerzutce a moja żona to idealny przykład, spoci się pod górkę albo zejdzie bo nie ma siły ale kaseta ustawiona na środek, później nie rozumie dlaczego nie chcę jej kupić roweru takiego samego jak mam ja( ͡°͜ʖ͡°)
@piotrek_18_89: 4-5 klasa dziecko puszczane samodzielnie do szkoły, Szkoła oddalona 2km od mieszkania, po drodze: - 1 światła ale rano korek że strach wchodzić bo każdy się pcha - Rondo łącznie z 6 pasami ruchu, plus ścieżka dla rowerów - Przejazd kolejowy z sygnalizacją
Dlaczego tak jest że związki, relacje tak ciężko jest zacząć? Zaburzenie osobowości jest ciężkie do życia ale szukanie partnera chorując na to to jest inny poziom trudności. Nie wiem czy mam jakieś jeszcze gorsze trudności dodatkowo poza tym. To jest tak k---a smutne że jak masz jedną rzecz, chorobę to w zdrowiu psychicznym bardzo możliwe że będziesz mieć też niezdrowy styl przywiązania, niską samoocenę, PTSD lub jego cechy i można tak liczyć.
- ludzie zauważają/dbają/szanują tych którzy dbają o siebie, nie chodzi o pieniądze, ale zadbane włosy, paznokcie, ubranie w jakimś stylu a nie to co było na wierzchu w szafie - Pasje, ludzie którzy mają jakąkolwiek pasję, coś co sprawia im przyjemność co lubią robić i potrafią o tym opowiadać, daje im więcej pozytywnej energii, są postrzegani jako osoby bardziej ciekawe - znaleźć coś co mógłbym
Mam mini 5 Pro, całkiem fajny ale dość delikatny w porównaniu do poprzedników, bazując na opiniach i zgłoszeniach na forach ale nadrabia fajną kamerką, foty wychodzą sztos, z drugiej strony filmiki czy zdjęcia to mogę sobie oglądać na moim telefonie, praktycznie każda aplikacja od whatsap, face czy Instagram ścina jakość dramtycznie
Nie używałem gogli ale jak kupowałem około pół roku temu to rzeczywiście nie było jeszcze dostępnej aktualizacji pozwalającej na sterowanie goglami, nie wiem jak to teraz wygląda
Pany, kiedy po urodzeniu dziecka znajdzie się czas w coś pograć dłużej niż 30 minut i nie po nocach, gdzie walczysz o każdą minutę snu? Młody ponad 2 mc-e, w dzień nie śpi, w nocy spi budzi się na jedzenie 2-3 razy. Ciężko znaleźć czas by przysiąść chociażby na godzinę albo półtorej ( ͡°ʖ̯͡°)
Panowie ja odnalazł spokoik boży w zagajniku czeremchowym nad ciekiem. Temperatura w sam raz. Ptacy mi tu śpiewają ale jeszcze nie wiem jacy. Szum aut z pobliskiej ekspresówki. Komarów brak. Ambony blisko więc jestem narażony na ostrzał ale co tam. Brak chmur powtarzam chmur brak słoneczko świeci. Na polanie przed chwilą pasły się daniele i bocian, a w tle widać beskid. Biere książkę w łapę, odkładam telefon i zażywam spokoiku podjadając sernika
@MLeko29: Następnym razem gdy będziesz robił zdjęcie z rowerem, pamiętaj że gravelowcy poznają amatora po tym że wstawia zdjęcia roweru nie od strony kasety ( ͡°͜ʖ͡°)
Tak więc kochani za 2 tyg będzie już po wszystkim :) ostateczne wyjście z tagu #przegryw - chyba nieliczni stamtąd biorą ślub więc trochę czuje się jak #wygryw #chwalesie #slub Pozdrawiam serdecznie dobrych chłopaków trzymajta się tam ludziska
Płacę za mieszkanie 2000 zł. Czy jeśli miałbym dziewczynę i dzieliłbym się z nią tymi kosztami po połowie to oszczędzałbym? Kolega z pracy mi zasugerował, że "Znajdź sobie dziołchę. Podupczysz i rachunki będą na pół" Moim zdaniem baba wymusza określony styl życia np. wypady na gotowe drogie żarcie, wspólne wakacje i to też kosztuje, ale mogę być w błędzie, bo nigdy nie byłem w związku i proszę to skontrować.
co pakujecie do plecaków, żeby w miarę komfortowo przetrwać te pierwsze postapo dni? ja póki co mam 1,5l nałęczowianki delikatnie gazowanej, średni nóż kuchenny gerlach, kilka bandaży / plastrów i zaraz po robocie idę do żabki po jakieś alko w celach medyczno / relaksacyjnych #wojna #iran #usa
Łatwe składanie wniosków, akceptacja (lub odrzucanie), podgląd pozostałego urlopu wypoczynkowego oraz sprawdzanie własnego grafiku pracy. Web, Android i iOS. 100% za darmo.
Ogólnie spoko ale w większych firmach na Pewno działa Teta Hr/Me z automatycznymi czytnikam czasu pracy. Zastanawiam się natomiast nad narzędziami do tworzenia automatycznych grafików na podstawie umijętności pracowników i zapotrzebowania planistycznego. Mam np 200 osób, 30 maszyn i zapotrzebowanie na konkretną maszynę w godzinach, plus jakaś matryca kompetencji który pracownik obsługuje jakie maszyny i na jakim poziomie, na pewno jeszcze kilka innych zmienncyh i żeby takie narzędzie wypluwało mi gotowe propozycje
"Rowerzysto, światła są także dla ciebie!" - tę informację, choć powinna być oczywista, opublikowały Tramwaje Warszawskie w piątek. To pokłosie wypadku, który mógł się skończyć tragedią. Rowerzysta zignorował czerwone światło i - nawet przez sekundę nie patrząc na tory - przejechał przez pasy...
Mając do wyboru Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Gorzów, które miasto z przyległościami byście skreślali zupełnie pod względem rynku pracy, perspektyw, rozwoju, różnicy w cenach na tle reszty kraju, ogólnej opłacalności inwestycji w mieszkanie dla siebie? Jest w ogóle takie, które byście kompletnie odrzucili? Zakładając, że relokacja nie stanowi problemu. Praca w IT, na razie zdalna.
Jak bardzo dbacie o swoją urodę i prezencję chłopaki?
Dobry ciuch i czyste buty to podstawa.
Włosy krótkie regularnie strzyżone.
Trochę sportu, bieganie, rower, basen, rolki.
Krem nivea ten sam do twarzy i do tyłka