Wpis z mikrobloga

PiS: Podwyższa minimalną do 4300, waloryzuje 500 plus na 800 plus, zatwierdza ustawę "antyprzemocową"
PO: Proponuje kredyty 0 % na kupno i remont mieszkania, 600 plus na wynajem, Babciowe 1500 zł
Problemy w mediach: MENTZEN ROZPIJA POLAKÓW BO ORGANIZUJE SPOTKANIE PRZY PIWIE. PROMOCJA ALKOHOLIZMU, REAL SHIT!!!!

#gospodarka #ekonomia #bekazpo #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #takaprawda #niebieskiepaski #polska #polityka
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na co sąsiad ma mi dawać kasę?


@aarahon: na remont mieszkania czy na mieszkanie. "Proponuje pieniądze dzięki którym ludzi będzie stać na własny kąt i pójście do pracy" twoje słowa odnośnie Po. Bo oni chcą okrada wszystkich aby dać niektórym. To aby nie było kradzieżyi aby Po nie musiało dawać np tobie to idz sam do sąsiada może Ci się dorzuci z własnej woli.
Chyba, ze to byl zart a
  • Odpowiedz
PO: Proponuje kredyty 0 % na kupno i remont mieszkania, 600 plus na wynajem, Babciowe 1500 zł

PO: Proponuje pieniądze dzięki którym ludzi będzie stać na własny kąt i pójście do pracy


@aarahon: nie wiedziałeś powiązania z wpisem opa i moim komentarzem? Nawiązałem w tym komentarzu do dodatków na mieszkanie i babciowego które pozwoli młodym matkom na pójście do pracy. Młodej matki może nie być stać na żłobek z pensji
  • Odpowiedz
jak PiS rozdaje to jest to marnotrawstwo jak rozdaje PO to metafizyka xD


@podjad3k: w takim razie konfederacja też partią rozdawnictwa bo nie chcą likwidować 500+, piszą ustawy o rozdawnictwie a uprawnieni konfederaci też pobierają to świadczenie...
  • Odpowiedz
dlaczego miałbym chcieć to od sąsiada? xD


@aarahon: bo preferujesz zabranie wszystkim aby ktoś miał bontak zadziała kredyt pisu 2% jak i Po 0%. Ale nikt nie będzie mógł się sprzeciwić. To milej jak potencjalni kredytobiorcy jednego z pomysłów będą chodzić po sąsiadach.
  • Odpowiedz
w takim razie konfederacja też partią rozdawnictwa bo nie chcą likwidować 500+, piszą ustawy o rozdawnictwie a uprawnieni konfederaci też pobierają to świadczenie...


@aarahon: a skąd ci się konfederacja wzięła w ogóle o nich nie pisałem, lecz się kryptokonfederato xD
  • Odpowiedz
bo preferujesz zabranie wszystkim aby ktoś miał bontak zadziała kredyt pisu 2% jak i Po 0%.


@Gozd: ale ja jestem przeciw tym kredytom... xD
  • Odpowiedz