Wpis z mikrobloga

PiS: Podwyższa minimalną do 4300, waloryzuje 500 plus na 800 plus, zatwierdza ustawę "antyprzemocową"
PO: Proponuje kredyty 0 % na kupno i remont mieszkania, 600 plus na wynajem, Babciowe 1500 zł
Problemy w mediach: MENTZEN ROZPIJA POLAKÓW BO ORGANIZUJE SPOTKANIE PRZY PIWIE. PROMOCJA ALKOHOLIZMU, REAL SHIT!!!!

#gospodarka #ekonomia #bekazpo #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #takaprawda #niebieskiepaski #polska #polityka
  • 113
a skąd ci się konfederacja wzięła w ogóle o nich nie pisałem, lecz się kryptokonfederato


@podjad3k: stwierdziłem fakt na podstawie twoich słów xD Lecz się zwyrodnialcu xD
stwierdziłem fakt na podstawie twoich słów xD Lecz się zwyrodnialcu xD


@aarahon: teraz to zrobiłeś nie fikołka, a poczwórnego toe-loopa

jak PiS rozdaje to jest to marnotrawstwo jak rozdaje PO to metafizyka xD


z tego oczywiście wynika według ciebie:

w takim razie konfederacja też partią rozdawnictwa bo nie chcą likwidować 500+, piszą ustawy o rozdawnictwie a uprawnieni konfederaci też pobierają to świadczenie...


nie pisz do mnie więcej, bo jeszcze mnie czymś
Przez takich jak ty PiS będzie rządził kolejna kadencję. Jak ty w ogóle sobie wewnętrzne tłumaczysz taki poziom hipokryzji?


@CheSlaw: ale gdzie tu hipokryzja? Pis chce kupować wyborców, wychodzi PO i mówi że skieruje te pieniądze tam gdzie są faktycznie potrzebne. Jeśli to to samo dla ciebie to konfederacja też chciała rozdawać pieniądze tak samo jak pis czy po ¯\(ツ)/¯
ale pewnie jak Konfederacja rozdaje to marnotrawi jeszcze bardziej niż PiS, nie to co ta metafizyka socjalu od PO


@podjad3k: nazywaj sobie to jak chcesz, ja, w przeciwieństwie do ciebie nie uważam że konfederacja rozdaje i marnotrawi pieniądze bardziej od pisu.
@aarahon potrafię, napisałem że jak Konfederacja rozdaje to marnotrawi bardziej od PiS, a twój mały móżdżek zrozumiał, że konfederacja rozdaje i marnotrawi więcej, przez co istota tego co napisałem została przeinaczona

nie martw się, ludzie z wiekiem zdobywają nowe umiejętności, przyjdzie pora i na ciebie ;3
przez co istota tego co napisałem została przeinaczona


@podjad3k: a to Ty możesz to robić a ja już nie? Myślałem że stosujesz do innych te same standardy co do siebie ale widzę że jesteś hipokrytą...
a to Ty możesz to robić a ja już nie? xD Hipokryta ;)


@aarahon: ale ja nie przeinaczałem, przecież sam napisałeś, że jak PiS rozdaje to na marne, a jak PO to już cool xD
nie zgadzasz się z własnym zdaniem? x---D