Wpis z mikrobloga

jakiej zniżce podatkowej mówisz?


@SpasticInk: No tej gdy żona nie pracuje i w zamian dochody dzielicie na 2 osoby i jeśli wpadasz w drugi próg to masz 2x wyższy limit. Oczywiście musisz wtedy też finansować żonę która oprócz codziennej konsumpcji żywności i ciuchów (przypominam że musi nie pracować żebyś miał korzyści podatkowe) szybko zacznie wymyślać konieczne inwestycje w większe mieszkanie, nowsze auto i wakacje w XYZ no ale to przecież nieduża
@SpasticInk: No tej gdy żona nie pracuje i w zamian dochody dzielicie na 2 osoby i jeśli wpadasz w drugi próg to masz 2x wyższy limit. Oczywiście musisz wtedy też finansować żonę która oprócz codziennej konsumpcji żywności i ciuchów (przypominam że musi nie pracować żebyś miał korzyści podatkowe) szybko zacznie wymyślać konieczne inwestycje w większe mieszkanie, nowsze auto i wakacje w XYZ no ale to przecież nieduża cena za kilka-kilkanascie tysięcy
@pwone a ile ma? w sensie nie zebym podwazal to, ale serio pytam bo chyba troche oderwany od rzeczywistosci jestem. z tych 12 to na rękę za wiele przy uop i tak nie zostaje, z 8 kola gdzies. patrząc na obecne ceny wszystkiego u nas, to ja byłem przekonany że ma na spokojnie. nie mówię o kimś kto zaczyna karierę w tym momencie tylko przeciętnym pracowniku z paroma latami doświadczenia. byle zakupy