Wpis z mikrobloga

@Grzes_i_worek_piasku: kwestia tego, czy mężczyzna zauważa jakieś sygnały. Mężczyźni nauczyli się iść na łatwiznę i zwalać całą winę na nagłą przemianę kobiety, nie widząc swojej ignorancji. Uważam, że w większości przypadków, kiedy zaczyna źle się dziać, można dokładnie wszystko przemyśleć i dojść do wniosku, że dana osoba wykazywała pewnymi zachowaniami swoje negatywne cechy charakteru. Nie mówiąc już o tym, że oczywiście to kobieta zawsze całkowicie się zmienia, nie ma w tym
@mamabijeatataniezyje: Widzę kolejny obeznany. Ludzie się zmieniają, na ludzi wpływają różne czynniki. Serio #!$%@?, tego nie da się określić Przed ślubem moja żona flugała na mojego teścia, krytykowała go, a teraz wszystko, co on powie jest święte, tylko dlatego, że tak sterroryzował swoją rodzinę przez brak posłuchu (łącznie z groźbami samobója), że wszyscy skaczą koło niego. Dodać do tego emocjonalność kobiet i porażka gwarantowana. A kobiety były i są emocjonalne, bo
kwestia tego, czy mężczyzna zauważa jakieś sygnały.


@mamabijeatataniezyje: no właśnie tutaj leży problem, zamiast powiedzieć wprost to facet ma zwracać uwagę na sygnały i zastanawiać się czy zmiana zachowania kobiety to PMS czy może jakiś głębszy problem. Z moich obserwacji wśród kobiet to właśnie jest brak bezpośredniego mówienia o problemie, a przecież facet to dość proste stworzenie, nie umiejo w czytanie w myślach.
czemu biznesmeni często mają firmy na żony?


@interpenetrate: Z tego samego powodu dlaczego zakładają spółki z o.o. na słupów. Rozdzielność majątkowa i brak osobistej odpowiedzialności (lub brak możliwości prowadzenia działalności gospodarczej osobiście przez wyrok sądowy za poprzednie machloje)

@pwone @Klepajro @Mintaa @seniorwykopek @wiewior_s @michal0110 @maczeta31 @AnonimoweLwiatko

Wołam wszystkich w temacie pensji żeby nie wyjaśniać pojedynczo, chłopaki, pensje w 2023 szybują razem z inflacją.

Średnia pensja w Krakowie w sektorze przedsiębiorstw w
z weselnych kopert to dobry wynik, jeśli uda się wyjść na zero z kosztami wesela.


@fra234: chyba ze rodzice finansuja ten ślub, kasa dla mlodych i do tego mieszkanko wpadnie od rodzicow i teściów ( ͡° ͜ʖ ͡°)