Wpis z mikrobloga

Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu
#dziendobry
Sylwester_Zwalon - Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łuhu hu Łu...

źródło: Golab-miejski_01_1280_930-768x558

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: napisałem o grzywaczach i sierpówkach, tych chyba nikt nie hoduje, a one nie łażą ludziom po oknach.
Nie ma nic bardziej #!$%@?ącego jak te gołębie miejskie, raz miałem gniazdo (bo "gołąbki", bo szkoda, jak to moja dziewczyna powiedziała), więc to gówno się tam rozmnożyło. Dobrze, że gniazdo było w wiadrze to nie łaziły i nie srały po całym balkonie.
  • Odpowiedz
@CherryJerry: nienawidzę zasranych sierpówek i grzywaczy, ostatnio zauważyłem coraz więcej przebierańców zabierających ziarno Dobrym Chłopakom Gołębiom Miejskim, śmierć grzywaczom
  • Odpowiedz
@osetnik: sierpówki mi się nie ruchaja na balkonie wiec są dla mnie jak cyganie, #!$%@? jedynie drąc ryja pod oknem jak na akordeonie. Golab ruchac miejski to latający szczur, dwa lvl niżej
  • Odpowiedz