Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że w piątek przypada rocznica ślubu moich rodziców i zaprosili mnie i moją dziewczynę na kolacje we #wroclaw. No i tutaj pojawia się problem bo moja dziewczyna nie chce iść na tę kolację ponieważ w ten sam dzień mają integracje w #pracbaza i ona bardzo chce iść bo już w tamtym roku nie była (zawsze te integracje trafiąją w rocznice ślubu moich rodziców). Nie wiem skąd u niej taka chęć uczestniczenia w spotkaniach z ludźmi z którymi już i tak przebywa 8 godzin dziennie. Z rodzicami się widujemy rzadko, raz do dwóch razy w miesiącu. No i tak się kłócimy a ja ciągle nie wiem kto ma rację. Dzwoniłem już do taty czy nie możemy kolacji przesunąć na sobotę, powiedział że nie ma problemu i jak o tym powiedziałem dziewczynie to znowu problem, że ona na kacu nie będzie z moimi rodzicami siedzieć. Zapytałem więc czemu musi tyle pić na tej integracji a ona, że na trzeźwo z nimi trudno wytrzymać. WTF!?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 126
@wiem_wszystko: no ale argument odpaliles nieziemski. Kto gowniaka przypilnuje.

Tesciow nie wybierasz, a dostajesz w pakiecie. Jedni sa ok inni sa tragiczni, do tego nastawienie do nich tez bywa rozne.
Pisanie ze gdzies kiedys sie pezydadza i przez to powinno sie buk wie jak ich traktowac jest slabe.

Nie pomyslales, ze twoja panna po prostu nie chce sie z nini sporykac?
Nie napisales nic o wzajemnych relacjach, z twojego wpisu mozna
@Iudex: O to to to.

@wiem_wszystko Laski po alkoholu w towarzystwie są... no nie zachowują się normalnie także jak już z góry mówi, że idzie się nawalić tak, że na następny dzień nie wstanie normalnie (na kacu) to nie świadczy to o niej dobrze. W momencie w którym Twoi rodzice powiedzieli, że nie mają nic przeciwko przełożeniu spotkania, nie ma już żadnych wymówek. Oni po prostu dostosowują się pod was więc
@PurpleHaze: Mirek chce zwyczajnie skorzystać z zaproszenia rodziców, a dziewczyna nie dorosła jeszcze do tego typu relacji. Zwyczajnie jest pusta, i to dobry czas na przyjrzenie się czy jest to dobry materiał na żonę.
Ty z kolei rzucasz urojeniami ze swojego życia bo wydaje ci się że taki jest standard u wszystkich. W większości przypadków jest dokładnie odwrotnie. Rodzina i poprawne relacje z nią to najlepsza rzecz jaką może się człowiekowi
@wiem_wszystko: Ciekawe co by było gdyby chodziło o jej rodziców, ewidentnie ma problem do twojej rodziny skoro używa wymówki o kacu, rodzice są jacy są wiadomo- nie każdy się dogaduje ze swoimi a co dopiero druga połówka, ja bym oddał wiele żeby mój ojciec jeszcze żył i zaproponował wspólne jedzenie- już nawet nie chodzi o restaurację, wiesz co moja różowa najlepiej wspomina odnośnie mojego ojca? To że potrafił jej zrobić śniadanie
@wiem_wszystko: no to może spotkajcie się pośrodku i pójdźcie wcześniej na kolację, a potem odstaw ją kolegom z pracy na imprezę? Przecież kolacja ze starymi nie będzie trwała 5h, a z kolei integracje nie kończą się o 19..
Do momentu, w którym padła propozycja przełożenia kolacji na następny dzień to sytuacja była patowa. Ale teraz to laska pokazuje swoje zaangażowanie w Wasz związek i dojrzałość. Delikatnie rzecz ujmując, nie wypada najlepiej. Jak nie wytrzeźwieje do kolacji, to tym gorzej o niej świadczy.


@Iudex: Nic dodać, nic ująć. Trochę jednak szokujące dla mnie, że wykopki bronią tej laski.
Ty z kolei rzucasz urojeniami ze swojego życia bo wydaje ci się że taki jest standard u wszystkich.


@2xpapanalepiku: dobrze ze wiesz tyle o mnie o moich zwiazkach i o tym jak wygladaly moje relacje z rodzicami.
Chlopaku komentuje wpis na wykopie, a ty mi nagle z dupy w zyciorys wjezdzasz i prawisz moraly.

W większości przypadków jest dokładnie odwrotnie. Rodzina i poprawne relacje z nią to najlepsza rzecz jaką może