Wpis z mikrobloga

Może i śmieszne, ale 10 lvl wyczyścił na #nintendoswitch #fortnite bez zgody konto przy użyciu karty podpiętej do konta (wcześniej była autoryzacja, teraz jej nie było). Zeby bylo śmieszniej to kolega naszego dziesięciolatka, który pierwszy i ostatni raz zostal u nas na noc. Maly #!$%@? wstał w nocy, przelogowal sie jeansowej kojto w grze i wykorzystał nasze zaufanie. Bank widząc transakcje jedna po drugiej po kilkunastu transakcjach zażądał autoryzacji przez #mbank aplikacje i zabawa się skończyła. Pytanie czy jest szansa zgłosić gdzieś to i odzyskać kasę? Na iOS jest do tego specjalny formularz. Tutaj nie bardzomkoge znaleźć #gry #nintendo #konsole #dzieci
  • 66
@kseroboy: Zgłoś chargeback w banku, ale tylko na transakcje nie dotyczące twojego syna konta.

Wydaje mi się że po wytłumaczeniu że ktoś uzyskał nieautoryzowany dostęp do konsoli to powinni oddać, oraz konto gowniaka dostanie bana.

Problemem może być ew jak to szło przez konto Nintendo, bo wtedy to też może dostać bana, wtedy bym kierował sprawę bezpośrednio do Epic Games, powinni pomóc. Nic by mi nie dało większej satysfakcji niż skasowanie
@Wink: niby ta, ale 1350 to chyba nie jest sytuacja, w której "chciałby nasypać mu do dupy kreta i zalać wrzątkiem". Jeśli 1350 oznacza wyczyszczenie konta, to niezbyt odpowiedzialne jest posiadanie dzieci w takim wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza, że jeśli serio to była karta, to pozostaje chargeback i #!$%@?.
@Wink: wiem ze to nie jest mało ale nie jest to też taka kwota żeby się tak spinać. Młodego zagonic do koszenia trawnika kilka razy i się nauczyc. Po za tym jako mlody ma pincet plus to 3 miechy i odrobione:p