Wpis z mikrobloga

"Nie, dla mnie 28-letni facet, który nigdy nie był z kimś blisko ma jakieś problemy.
też tak myślę."

"normalnym jest to, że w pewnym wieku zaczyna się interesować płcią przeciwną lub własną, zaczyna się potrzeba bliskości. i o ile zrozumiałe jest, że nie trafił na tę jedyną, że nie był w poważnym związku, tak to, że nigdy nie był w ŻADNYM związku, że nawet NIE PRÓBOWAŁ nie jest normalnie...
albo ma za duże wymagania, albo nikt go nie chce [tu przyczyn może być wieeele], ot co"

No a ty przegrywie dlaczego nie próbowałeś? Co z tobą nie tak?

#przegryw
  • 11
@lucian145: Jeśli nie próbowałeś, mając wewnętrzną potrzebę - to tak. Jest z tobą "coś nie tak." nikt za Ciebie tego nie zrobi. To nie wina waszego "#!$%@?" bo jesteście przeznaczeni do siedzenia na dupie przed komputerem w piwnicy. Przeznaczenie nie istnieje. Istnieje wola, chęć, potrzeba i działanie, albo jego brak. Jeśli brak Ci woli, nie szukaj usprawiedliwienia w fatum, swoim wyglądzie, #!$%@? przez starych i rodzeństwo psychice czy parszywym przeznaczeniu, bo
@lucian145 @programista3k dla tego kobiety tak latwo wchodza z jedna zwiazku w kolejny. Efekt malpy trzymajacej nadal jedna galaz, zanim drugiej dobrze nie zlapie. Moje zyciowe doswiadczenie jest w stanie pokazac tak skrajne przypadki, ktore pokazuje, ze sa kobiety, ktore pragna byc zawsze w zwiazku, bo boja sie samotnosci. Nie potrafia zyc samotnie. Nie wazne, ze brak chemii w zwiazku, brak jakichkolwiek uczuc. Ona jest z nim teraz, bo ma inne profity,
@programista3k tylko takie zwiazki w perspektywie dlugoletniej sa krzywdzace, gdy jakims cudem biernosc sprawia, ze pojawia sie dziecko w zwiazku. Ono potem cierpi na tym, ze rodzice kompletnie nie sa do siebie spasowani i najczesciej dochodzi do rozwodow. Moj przedstawiony typ kobiety w takiej sytuacji i tak znajdzie innego faceta w tym czasie, bo zawsze musi byc z kims w zwiazku.