Wpis z mikrobloga

przecież sam napisałeś że w polszy jest bieda xd


@Ulfric_Stormcloak: nic takiego nie pisałem, naucz się czytać ze zrozumieniem a nie odrzucasz to co zostało napisane i odnosisz się do własnych urojeń

Teraz swirujesz jaki to bogaty jesteś.


@Ulfric_Stormcloak: nic takiego nie pisałem

Skoro taki z ciebie bogacz, to jakim cudem narzekasz na ceny w Polsce?


@Ulfric_Stormcloak: poszukaj kogoś z ukończoną podstawówką mam nadzieję że da radę ci wyjaśnić
@Ulfric_Stormcloak moim zdaniem w Polsce jest po prostu #!$%@? atmosfera społeczna co dobija wielu ludzi.

Społeczeństwo jest wiecznie wściekłe, roszczeniowe i sklocone, non-stop wałkuje się jakiś negatywny przekaz, toczona jest wieczna wojna przeciwko wszystkim, zagranicy, gejom, ateistom, cyklistom, ekologii.

Generalnie życie w Polsce męcz psychicznie a i materialnie odstajemy. Ciężko wyjechać bo przepaść nie jest aż taka jak była, ale jak ktoś już wyjechał i chce wracać to jak najbardziej może to
moim zdaniem w Polsce jest po prostu #!$%@? atmosfera społeczna co dobija wielu ludzi


@Krisskow: byłeś kiedyś w Niemczech, Francji albo Angli?

Takie #!$%@? jak to u nas źle bo jakieś "atmosfery" ci nie pasują.

Wyprowadz się, usuń konto z polskich serwisów i elo.

Nikt cie do niczego nie zmusza przecież? Po #!$%@? robicie zamieszanie jak gardzicie własnym krajem?

Nie lepiej wam będzie stać się Niemcem czy Francuzem, skoro oni tacy
Takich agresywnych odpadów


@Krisskow: przecież to ty mnie pierwszy zaatakowałes, a teraz wyzywasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czego ja nie robiłem (ʘʘ)

Nieźle.
Kto cię tego nauczył? Rodzice? Matka tak kazała się do ludzi zwracać?
nieruchomości nigdy nie tanieją


@przegro_pisarz: głosuj więcej na populistyczna lewicę

Ps. Tylko nie pisz że konfa to prawica, bo to xD

W zasadzie w Polsce nie ma klasycznej prawicy. Takie są fakty. Programy partii nie są tajne. Można samemu zweryfikować.