Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz

>tak właściwie to co jest takiego straszliwego w życiu w Polsce? :p


@Ulfric_Stormcloak: inflacja


Inflacja to aktualnie problem globalny. o ile należy #!$%@? rząd za to że poszedł za trendami światowymi i dołożył się do karuzeli #!$%@? i bawił się w rozdawnictwo to niestety ale inflacja występuje też w innych państwach.

kobiety nie mają praw,


wtf.

patriarchat,


wtf

[globalne ocieplenie,

faktycznie problem polski i jak wyjedziesz do hiszpanii to nie
@Ulfric_Stormcloak: robisz z siebie jełopa, @Deska_o0 wypunktował ci i i tak jest to czubek góry lodowej, to że są tu wysokie ceny to fakt i to czy on jest bogaty czy biedny nie ma znaczenia, z resztą bogaci też nie chcą przepłacać i płacić więcej niż coś jest warte to się nazywa rozsądek, którego jak sądzę po twoich wypowiedziach ci brak.
@Fajrantboy: Mieszkam w Warszawie, ale gdybym dziś miał wybierać gdzie się ulokować to postawiłbym w pierwszej kolejności na Poznań, a później na Gdańsk. Poznań, bo nie ma problemów z pracą, jest po prostu ładny i zielony, w porównaniu do Warszawy nie ma jeszcze takiej skali zabudowy więc generalnie przyjemniejsza przestrzeń do życia. Do tego dobre miejsce wypadowe w wielu kierunkach - nawet na weekend do Berlina, czy Wrocławia. Mieszkania cenowo też
@pwone: musisz wyjaśnić ponieważ nie mam pojęcia do czego możesz się odnosić, ale mam dla ciebie proste zadanie, sprawdź ceny dzisiejsze oraz sprzed 10 lat dla Polski i tego mitycznego zachodu którego nie widziałem a który zamieszkuję. Potem dorzuc do tego średnia pensje w danym regionie, ponieważ nie patrzysz na to z perspektywy polskich głodowych pensji, prawda?
ale masz nasrane w głowie


@Ulfric_Stormcloak: mam tak "nasrane w głowie" że nie potrafisz się chociażby odnieść do któregokolwiek z moich zarzutów, a jedyne co byłeś w stanie spłodzić na temat to porównanie swojej wartości na rynku pracy do niewykwalifikowanego robola z Indii xD

Usuń konto z polskiego portalu.


@Ulfric_Stormcloak: a gdzie indziej będę miał okazję podziwiać takie poniżanie się robaka do porannej kawki?