Wpis z mikrobloga

Karakan o 800+ które będzie kosztowało dodatkowe 26mld rocznie, a na oddziale którym pracowałem hajs od NFZ skończył się w kwietniu.
#!$%@? w kwietniu wyrobili cały limit roczny od NFZ na zabiegi. Resztę roku nie wiem co będą robili. Chyba tylko te świadczenia na cito co są gównowyceniane i generują straty dla szpitala. W tym roku na nfz obcięto 13mld, żeby przekazać na reżimówkę i swoje durne pomysły.

Głupszego narodu nie dało się stworzyć.

#lekarski #lekarz #polska #medycyna #szpital #pis #panstwo #wladza
  • 58
@gracilis: Się miliardy rocznie wywala na kompletnie zbędne szczepionki, czy dodatki dla lekarzy za szprycowanie obywateli, to później brakuje na sensowne działania medyczne.
Część z 800+ pójdzie do lekarzy, bo dzieci np. ząbki muszą sobie reperować.
@Ulfric_Stormcloak: Spokojnie, ja na wybory nie chodzę (nie mam na kogo oddać pozytywnego głosu), więc za tych psycholi i/lub debili w polityce nie odpowiadam.

Zdecydowana większość szczepień jest kompletnie pozbawiona sensu medycznego (ma znaczenie propagandowe i pseudo ekonomiczne, o jaki ten obywatel zdrowy bo wysypki co jakiś czas nie ma).
Przy czym ta pseudo ekonomia, to pogarszanie stanu zdrowia obywateli. Kiedyś fale infekcji wyznaczały czasy odpoczynku od pracy, teraz masz #!$%@?ć
  • 32
@KollA: xDDDDDDDDDDD

No nie wiem jak się odnieść do tego co napisałeś bo to jakieś ogólniki. Jakie konkretnie szczepionki, choroba,rodzaj szczepionki i okres szczepienia.

Przy czym ta pseudo ekonomia, to pogarszanie stanu zdrowia obywateli. Kiedyś fale infekcji wyznaczały czasy odpoczynku od pracy,

Tzn śmierć w wyniku infekcji to jest koniec pracy tak? xD
@gracilis: Żadna szczepionka nie powinna być w najmniejszym stopniu wmuszana, poważniejsze infekcje (nie tylko te na które szczepimy) mogą dać objaw w postaci osłabienia i częściowego uszkodzenia organów np. serca i organizm potrzebuje czasu, aby się zregenerować, stąd dawano dłuższe zwolnienia z pracy.
@filozof900: Każda osoba która jest przeciwko szczepieniom to idiota. Więc zarzucić możesz to sobie ewentualnie, nie mi.

W historii człowieka to nie wojny odpowiadają za największą ilość przedwczesnych śmierci.

Idioci bez wykształcenia tego nie rozumieją. Osobiście wysiedlałbym takich idiotów do jednego określonego okręgu i niech sobie tam umierają na wszelkiej maści choroby ci idioci:p
Karakan o 800+ które będzie kosztowało dodatkowe 26mld rocznie, a na oddziale którym pracowałem hajs od NFZ skończył się w kwietniu.


@gracilis: Ciężko, żeby się nie skończył skoro w wielu szpitalach w Polsce udział płac w budżecie szpitala wynosi 80-90%. Nas się leczy za te grosze, które zostają po opłaceniu lekarzy, którzy ciągle czują się niedocenieni i pielęgniarek jadących na minimalnej krajowej.
@KollA: mam dla Ciebie propozycję. Nie wiem czy masz dzieci czy nie, ale jeżeli jeszcze nie, to jak już się dziecko urodzi, to nie szczep. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że Twoje geny się w społeczeństwie nie utrzymają.