Wpis z mikrobloga

@Jarusek

@szumowina_wadowicka: za każdym razem gdy mementz mówi, że wprowadzi proste podatki to tak jakbym słyszał szewca mówiącego do ludzi, aby kupowali nowe buty zamiast je naprawiać.


Niekoniecznie. Wyobrażasz sobie ile można zarobić będąc premierem kraju? Te wszystkie łapówki, przetargi, insiderskie wiadomości, rodzina w SSP. On może też chcieć, żeby koledzy z partii przestali się śmiać z tego, że musi uczciwie pracować.
No chyba troche mniej, 1000 - dochodowy


@scarecrov: No patrz, ciekawe. A od kiedy masz ceny podawane w Polsce bez podatku? Przecież on Sobie to odpisze. Jak byś nie zauważył, jedyną rzeczą jaką się ten propagandzista nie chwali - jest jego rozlicznie PIT.
@Kryspin013: No to jesteś optymistą jeżeli myślałeś że Konfederacja to nowa jakość. Każda partia będzie doić kasę, bo tak jest skonstruowany ten system.


@Marty_Mcfly87: No tak mi kuce wykopowe pisały. Mam ci zacytować? xD

Wiem też, że będzie dużo wrzutek na Konfederacje, które będą zlecane przez opozycję. Jak gość robi burze o 1230zł, a Obajtek pier.dolnął nas na mld na paliwie. To jest śmieszne.


@Marty_Mcfly87: Mordo, przy okazji tej
podatnik zasponsorował Konfederacji subwencję, która ostatecznie trafiła do prywatnej kieszeni Mentzena


@szumowina_wadowicka: subwencja i tak trafiłaby do Konfederacji, więc podatnik nie jest okradany. Przeciwnikom tej partii powinno się podobać, że wydają kasę na takie rzeczy zamiast na realną promocję. Zwolennikom już nie koniecznie...
Poza tym ja powiem tak - ja wiem że politycy robią wałki na lewo i prawo i widać tylko czubek góry lodowej. Wiem że potrafią kraść miliony przez fundacje jak Bielan i spółka, co jednak wymaga trochę zachodu, bo trzeba zarejestrować fikcyjne fundacje, stworzyć prawo pod całą operację, znaleźć słupy które o nią wystąpią itd.

Ale podpisywanie umowy żeby wyssać nawet 1230 zł to jest po prostu bezczelność. Albo fugurkę (WTF o
Nikt tu nikogo nie okradł.
Jest umowa, faktura, od tego podatek. Nie ma żadnego złodziejstwa.
Musi tak być. Bo mógłby przyjść urząd skarbowy i zapytać gdzie jest środek trwały w postaci figurki, od którego naliczana jest amortyzacja?
Papiery muszą się zgadzać.