Wpis z mikrobloga

@szumowina_wadowicka: Im bliżej wladzy tym bardziej to wygląda jak plan wprowadzenia XIX wiecznego kapitalizmu zeby M nie musial płacić składek za swoich pracowników i mógł płacić jeszcze mniej bo "wolny rynek" XD Nie mam o tej partii dobrego zdania ale okradania podatnika jeszcze przed wyborami się nie spodziewałem XD zaraz mi konfederaci wytłumaczą ze nie rozumiem wielkiego planu Wielkiej Polski.
Z tego wątku mozna wywnioskować, że kuca-sekciarza można równo #!$%@?ć a on się tylko uśmiechnie jak w memie "nie spałem". Cywilizacyjnie niczym się nie różnicie od starej baby głosującej na PiS. :D
@bastek66: Świetne wytłumaczenie. A gdzie w takim razie faktura za wynajem garnituru? Bo też był wykorzystany a w całym spisie ani słowa o tym, by oddawali ludziom pieniądze za występowanie w swoim prywatnym ubraniu?
I czemu akurat taka kwota a nie symboliczna złotówka? Bo wielu się powołuje na jakąś wartość rynkową, ale czego?
Manekin który ma 1,8m wzrostu w kolorze "błyszczące złoto" kosztuje około 1000 zł, tu powiedzmy zaprojektowanie i wydrukowanie