Wpis z mikrobloga

p0lacy za kierownicą to serio są jak małpy, może 10% jedzie normalnie i zgodnie z przepisami, reszta non stop albo przekracza prędkość albo jeździ agresywnie, porównując do Niemiec czy Austrii to się odechciewa jeździć, nawet powaleni Wlosi jeżdżą niby chaotycznie ale nie mają w sobie takiej agresji na drodze. Wypadki u nas to nie kwestia infry złej tylko dzikiego zachodu na drogach i Januszy jadących "szybko ale bezpiecznie".

#polskiedrogi #samochody
  • 123
@bidzej: znam paru takich, ktorzy maja podobne zdanie o wlasnych umiejetnosciach w prowadzeniu pojazdow co ten matol. Dziwnym trafem maja za soba po kilka stluczek z wlasnej winy, albo samochod prowadza jak od kogos pozycza, bo wlasnego nie maja, za to jak sie z nimi wsiadzie do auta to strach o zycie, nie przez predkosc, tylko przez brak jakiejkolwiek obserwacji i interpretacji tego, co dzieje sie wokol nich. Oczywiscie kazda ich
już wiem dlaczego mam cię na czarnej xD


@mwmichal: o ku#wa ja też go już na czarnej mam xD. Kojarzę przygłupa od szybko i bezpiecznie.

@cwlmod: daj jakieś nagranie z dashcama jak jedziesz szybko i bezpiecznie w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba mieć IQ 60 żeby opowiadać takie bzdury, bo ten głąb nawet nie rozumie, że jego umiejętności to jakieś 50% tego co wpływa na
@mwmichal: wystarczy wyjechać na droge. Zostawiasz sobie miejsce żeby nie siedzieć na zderzaku i w razie czego mieć czas na reakcję? P0lak musi tam wjechać, bo przecież się zmieści. I jeszcze w mieście to może powodować uśmiech politowania, ale na autostradzie to też standard. Skręcanie, a dopiero w połowie manewru użycie kierunków, używanie kierunków jakby miały się palić co 5 sekund. Jedno mignięcie i wyłącza, bo mu nabije rachunek na prąd,