Wpis z mikrobloga

Mnie w #aferaanalna uderzyło coś zupełnie innego niż chyba wszystkich. Zwróciliście uwagę jak mentalnym dzieckiem musi być ta typiarka? Niby HR, języki, ale jak się przeczyta co pisze, to ona szczerze obwinia tego gościa o wypadnięcie dysku. Zero jakiejkolwiek refleksji na temat siebie i rzeczywistości: przyoadkowe urazy po prostu się zdarzają. Nie do pomyślenia jak ograniczone myślenie może mieć niby dorosła, niby nieglupia kobieta.
  • 59
@DrylowanyPomidor

To prawda że ta panna nie była panną i miała męża?


Nie wiem, w ogóle mnie to nie interesuje:)

Chciała to wyprzeć i sama przed sobą zrzucić winę na kogoś innego.


O to właśnie mi chodzi. Gdy kształtuje się mózg, we wczesnych latach życia to nic dziwnego, ale taki brak refleksji u kogoś, kto chce być dorosły jest dla mnie abstrakcją ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kiszczak To jeśli mąż się dowiedział a nie żyli w otwartym związku to fajny poradnik jak zniszczyć sobie życie w trzech krokach.

Ciekawe w którym momencie jej mózg odpuści walkę z myśleniem że cały świat jest winny temu co się stało, tylko dotrze do niej co ona #!$%@?ła.

Nie rozumiem jak można pod własnym imieniem i nazwiskiem, na zamkniętej grupce, z obcymi osobami czuć się anonimowo. To nie była 60 letnia kobieta