Wpis z mikrobloga

Społeczności typu STOP CHAM, Polskie drogi czy bandyta z kamerką zrobiły się toksyczne, pełne hipokryzji i wylewanego jadu na każdego, a sami właściciele kont zaczynają gwiazdorzyć.
Change my mind.

Ostatnio widziałem film jak gość #!$%@? lewym, a koleś Mondeo zajeżdża mu drogę i hamuje. I wiecie co? #!$%@? się tego co leci lewym xD (częściowo mając racje). Ale zajeżdżanie i hamowanie nagle jest okej, stop agresji drogowej już tutaj nie funkcjonuje, już od wymierzania sprawiedliwości i karania nie jest policja tylko typ w Mondeo xD i wszyscy pochwalają jego zachowanie. Przecież za takie coś powinien być dożywotni zakaz prawka, szkoda że gość w niego nie jebnął.

Ogólnie to już wrzucają takie gówna, że trzeba być mega frustratem albo mieć uszkodzenia mózgu, żeby pamiętać dłużej niż 10 minut, że ktoś się wciął albo delikatnie wymusił (oczywiście nie pochwalam) ale mieć czas i ochotę siedzieć, zgrywać to z kamerki, przycinać, obrabiać i wysyłać na yt... no #!$%@?. Kiedyś byłem fanem ale teraz już mi się nie chce tego oglądać nawet.

#youtube #stopcham #polskiedrogi #samochody
  • 22
Ale zajeżdżanie i hamowanie nagle jest okej,


@Arkadioization: nie nie, w tych filmach każdy wie że zajeżdżający drogę to turbo dzban do utylizacji, tak że szkoda w ogóle wspominać. Prawdziwa dyskusja jest nad tym co jest faktycznie dyskusyjne :)
@Arkadioization: tylko często tu nie chodzi o chwalenie gościa w Mondeo tylko, że jeżeli byś łaził po ulicy i wyzywał randomowych ludzi matki od #!$%@? to w końcu byś dostał w zęby. I oburzał się, że ludzie chwalą przemoc, patolę i dresiarzy jak sam łaziłeś i zachowywałeś się jak skońćzony buc.
Ogólnie to już wrzucają takie gówna, że trzeba być mega frustratem albo mieć uszkodzenia mózgu, żeby pamiętać dłużej niż 10 minut, że ktoś się wciął albo delikatnie wymusił (oczywiście nie pochwalam) ale mieć czas i ochotę siedzieć, zgrywać to z kamerki, przycinać, obrabiać i wysyłać na yt... no #!$%@?.


@Arkadioization: wiesz co trzeba robić, żeby takich frustratów pozbyć się naturalnymi sposobami? - nie jeździć jak debil xD

Nie ma kontentu do
@Arkadioization mnie w tych stop chamach #!$%@?, że ktoś komuś wymusza, a nagrywający mając pół minuty na reakcje woli zacząć trąbić i dopiero po tych trzydziestu sekundach trąbienia jaśnie pan operator śmie nacisnąć hamulec xD

Tym gościom co wrzucają te nagrania jak ktoś im wymusza też powinno się zabierać prawka. Jak komuś pół minuty po tym jak mu ktoś wyjeżdża zajmuje wpadniecie na pomysł zahamowania zamiast trąbienia przez ten cały czas, żeby
@niochland: Tutaj największy problem jest taki, że ta zasada nie działa ponieważ niektórzy w poszukiwaniu sensacji zaczynają się doszukiwać wykroczeń/złej jazdy tam gdzie jej po prostu nie ma co doskonale widać po niektórych nagraniach.
@Arkadioization angielski (rikord wideło) i używanie nowoczesnego akustycznego systemu hamowania to jedyne co z tych filmów można wynieść.

nie wiem co jest w nich fascynującego, skoro tak jak moi przedmówcy stwierdzili 90% tych sytuacji tam pokazanych to dwóch zjebów. Jeden wymuszający pierwszeństwo i drugi, który myśli że jak ma pierwszeństwo kamerkę to mu wszystko wolno.
@Arkadioization: Nie popieram piratów drogowych, ale zajeżdżanie komuś drogi i hamowanie, to takie samo piractwo na równi z jazdą niebezpieczną prędkością, wyprzedzaniem na podwójnej ciągłej, itd. Jeżeli ktoś tak robi, żeby "wymierzyć sprawiedliwość", to jest takim samym chamem, ja ci, których łapie i nagrywa.