Wpis z mikrobloga

@Makavlani: Widząc jak Ukraińce pracują raczej nie obawiam się, że zabiorą mi pracę. xD
I żeby nie było pracowałem z Ukraińcami, szkoliłem ich itp. Większość kombinuje jak zrobić żeby zarobić, a się nie narobić.
Z drugiej strony poznałem kilku ciekawych kolesi i różowych. Różowe inna mentalność od Polek. Same potrafią zagadać i to nie w sensie erotycznorandkowym tylko tak sobie pogadać no i bardziej uśmiechnięte od naszych. Z innych różnic, to
@Moc90 Może coś w tym jest. U mnie w pracy niestety też to widzę, że najbardziej krytyczne wobec Ukraińców to osoby w jakimś stopniu prymitywne, albo fani teorii spiskowych i wbrew pozorom takich osób jest dużo. Wystarczy wejść na facebooka i zobaczyć komentarze pod udostępnionym artykułem dotyczącym Ukrainy.
Ostatnio sieć Heya uruchomiła jakaś usługę na Ukrainie i jak myślicie - Jakie były komentarze? "Może dla Polaków w końcu coś zrobicie?" xD

Dobrze,
@Moc90: ja znam tylko jednego gostka który popiera ruskich. Ma 32 lata, jest bezrobotny od 2014 roku, mieszka z matką, nie ma połowy zębów, skończył tylko gimnazjum, jest alkoholikiem, nie ma prawa jazdy, jego hobby to siedzenie w internecie i robienie sobie nagich zdjęć #codziennysynbozy
@Moc90:
Jakbys byl mniej nieporadny intelektualnie, to zrozumialbys ze takie wpisy jak zadne powoduja wzrost ukrofobii i nienawisci dla tzw. "fajnopolaczkow".
Interesem Polski jest interes jej obywateli bez wzglwedu na stan materialny, czy pozycje w drabinie hierarchii spolecznej.
@Moc90: Kiedyś tutaj napisałem i powtórzę swoje przemyślenie na ten temat.
Zauważyłem że stosunek do Ukraińców w Polsce w sporej części zależy od sytuacji mieszkaniowej. Od tego czy jest zaspokojona czy nie. I osoby, które mają gdzie mieszkać rzadziej wyrażają się negatywnie o Ukraińcach. A osoby, które wynajmują, lub jeszcze mieszkają z rodzicami częściej mają negatywny stosunek do nich.
@Moc90 jeżeli Ukrainiec przyjeżdża do Polski i bez kontaktów, znajomości, języka, domu i pieniędzy może UKRAŚĆ komuś pracę to znaczy że jest się gówno wartym na rynku pracy xD
@Moc90: Bo inni są zbyt inteligentni żeby chlapać bezsensownie jęzorem na prawo i lewo. Mają racjonalne argumenty i ich używają w merytorycznej dyskusji i jeśli już mają jakiś sprzeciw wobec nich to są to konkretne zachowania i sytuacje a nie ogólna niechęć wyrażona pod pierwszym lepszym sklepem.
@Moc90: Przejrzałem twój profil z czystej ciekawości i większość twoich postów to tag #przegryw i ruchanie się anny lewandowskiej z hiszpanami więc jestem pod wrażeniem, że używasz zwrotu "lekkie upośledzenie umysłowe" względem innych. Twoja opinia to każdy kto nie popiera Ukraińców jest #!$%@? na maksa i w ogóle nie ma dyskusji. Ktoś tutaj celnie wypunktował jaki #!$%@? mają lekarze, podobnie jest z innymi gałęziami przemysłu. Do roboty fizycznej kto miał to
@Moc90 Tak tak 90%. Ludzie muszą być upośledzeni by widzieć patologie systemu dzięki któremu mają socjal za ciężko zapracowane lata pracy Polaków. Muszą być nieporadni by dostrzec fakt pracy minimum tydzień na umowie by starać
się o emeryture min. Nieźle.muszą być #!$%@? pod sklepem by widzieć kult bandery ( ͡º ͜ʖ͡º). tak tak