Wpis z mikrobloga

Od dawana się przypatruje i widzę że w 90% to osoby biedne, nieporadne życiowo lub z lekkim upośledzeniem mózgowym mają problem do Ukrainców o to że przyjechali do Polski sory ale tak to wygląda. Jak ktoś niewierzy to niech stanie pod jakimś sklepem i podsłucha kto tak wygaduje #ukraina #wojna #bieda #ciekawostki
  • 70
  • Odpowiedz
  • 240
@Moc90: Mam podobne spostrzeżenia, z takich ludzi których znam i z ktorymi gdzieś tam od czasu do czasu gadam to chyba mój wujek stary alkoholik takie poglądy głosi xd
  • Odpowiedz
@Moc90: Od dawana się przypatruje i widzę że w 90% wykopkow to osoby biedne, nieporadne życiowo lub z lekkim upośledzeniem mózgowym i mają problem do Polakow o to że nie życzą sobie aby nasz kraj utrzymywał dwa narody. Sory ale tak to wygląda. To są te same osoby które twierdzą, że 500+ i putinoinflacja spowodowała spirale płacowo i inflacyjną. Wypowiadają się a nie znają podstaw ekonomii, finansów publicznych czy statystyki
(
  • Odpowiedz
  • 3
@ExTc: i myślisz że ten cały sprzęt wojenny to za darmo leci na Ukrainę i Polska z tego nic nie ma tylko same minusy? Demograficznie też jest do bani więc musimy sprowadzać i myślę że lepiej z Ukrainy niż z Afryki.
  • Odpowiedz
żaden wykwalifikowany specjalista nie będzie płakać


@Makavlani: Bo oni sa od dawna na tym samym rynku, jak nie jestes jakos uwiazany, to czy jestes w polsce, na ukrainie czy w niemczech to dla ciebie nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@Moc90: no w sumie racja

Motłoch zawszę gada głupoty. Szkoda że nie mamy sensownej demokracji, która takim jednostkom odbiera prawa wyborcze, bo tylko dzięki takim upośledzonym masom, do władzy dochodzą np. faszyści czy skrajna lewica.
  • Odpowiedz
@Moc90: Jest też mała grupa ludzi na poziomie niedorozwoja spod sklepu ale z jakimś takim zmysłem marketingowym. I oni zakładają partie, która robi na takich biedakach fejm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@inwestorek11: jeśli myślisz o mnie to się mylisz inwestorku bo te spostrzeżenia zazwyczaj słyszałem jak wracałem lub wchodziłem do sklepu po zakupy a nie żeby pod nim handlować.
  • Odpowiedz
@Moc90: Jeszcze matki, bo Ukraińcy zajmują miejsca w żłobkach i w kolejkach do lekarza. ale wykopki mają oczywiście teorię, że chodzi o konkurencję na rynku matrymonialnym xD
  • Odpowiedz
@Moc90: No dokładnie myślę że Polska tradycyjnie daje wszystko za frajer wszystkim na około. A za rok po wyborach wymyślą nowe podatki żeby dobić Polaków no i w sumie przy okazji Ukraińców co u nas pracują.
  • Odpowiedz
@ExTc: Lekarze też, nie chcący leczyć na jednym oddziale z ukraińcami o wątpliwych dyplomach nazywających się "specjalistami" w wieku 26 lat z 3 specjalizacjami? Oczywiście z językiem polskim na poziomie średnim A2. Faktycznie biedni i nieporadni życiowo
  • Odpowiedz