Wpis z mikrobloga

Na Twitterze znalazłem dyskusje o tym, ze koleś ocenił laske ze zdjęcia poniżej jako gruba. Oczywiście osoby z bosypositive i innych tworów zaczęły bronić tej laski, że nie jest gruba i tak wyglada normalna zdrowa kobieta z prawidłowym bmi. Jak jest według was? Moim zdaniem nadwaga już dawno temu osiągnięta i otyłość I stopnia puka do drzwi.

#bodypositive #otylosc #nadwaga #grubasy #ankieta #zdrowie
JavierDaY - Na Twitterze znalazłem dyskusje o tym, ze koleś ocenił laske ze zdjęcia p...

źródło: E5114178-B0BE-4B9C-98D7-66FD9D54175B

Pobierz

Jaka według Ciebie jest osoba na zdjęciu?

  • Waga prawidlowa 1.2% (15)
  • Hehe lubie takie okrąglutkie 6.3% (80)
  • Nadwaga 32.8% (420)
  • Otyłość 43.5% (556)
  • Łooooo panie, ale nie wrzucaj tego bo jem 16.3% (208)

Oddanych głosów: 1279

  • 31
@JavierDaY: 201 cm ( ʖ̯) xd

Czepiasz się laski, a nie wiesz czy w międzyczasie tych rotek nie była w ciąży np., poza tym wygląda jak pokazała. Większym obciach em jest wrzucanie fot w bieliznie.

Babka ma figurę klepsydry nieważne w każdym rozmoarze. A samo bodypositive nie jest takie złe, bo ludzie nie mają dysonansu poznawcze go i poważnych problemów z samoocena, no i są
@JavierDaY: Bo prawda jest taka, że a. i tak znajdzie bolca, b. wszystkie jej koleżaneczki będą mówić jaka jest piękna i nie jest gruba, więc na jakimś poziomie w to wierzy (facet z takim BMI jakby gadał, że nie może znaleźć partnerki to jego kumple by mu powiedzieli, że ma zgubić bebzon i nie #!$%@?ć farmazonów).
@JavierDaY: jest gruba, nie wiem czy otyla
ja nie wiem jak ludziom moze nie przeszkadzac grubosc
ja wiekszosc zycia bylem szczuply, kilka razy tylem po kontuzjach a bylem przyzwyczajony do jedzenia wiekszych iloaci przy kilkunastu godzinach treningow tygodniowo

w tym momencie przy wzroscie 189 waxe 93 kilo
i dla mnie to juz jest nie dobrze bo jak dam glowe na dol robi sie drugi podbrodek, brzuch odstaje
fizycznie zle sie z
@WrzeCiOna
Sama akceptacja siebie jest okej, to powinnismy promować. Ale samo body positive poszło w złym kierunku, promowanie otyłości jest złe, bo mówią tylko o tym co im odpowiada. Czemu nikt nie powie, że będąc otyłym siadają stawy, masz problem żeby wejść po schodach albo iść gdzieś dalej do sklepu, zawiązanie butów to jest wyzwanie, bo łapiesz zadyszkę. Latem nawet mruganie sprawia, że pocisz się jak świnia. Możesz nabawić się cukrzycy, miażdżycy,