Wpis z mikrobloga

Laska się zdziwiła że podziękowałem jej za randkowanie po tym jak wyszło że seks traktuje jako potrzebę fizjologiczną i często ma pod ręką jakiegoś kochanka z którym się zadowalają (teoretycznie dopóki nie znajdą stałych partnerów).

Każdy może wieść takie życie jakie chce i ja też. Gdy miałem podobną możliwość seksu bez zobowiązań, to podziękowałem i takiej postawy wymagam od swojej partnerki.

#randkujzwykopem #zwiazki #seks
  • 128
@Sam_w_domu:

to JEST cos zlego. I wcale wiekszosc tak nie robi pomimo tego co czytasz w necie.


Ale tu chyba nie zrozumiałeś OPa, albo ja nie zrozumiałem, nwm.

Ja jestem w relacji fwb z koleżanką z pracy. Wytłumacz mi co w tym złego bo nie czaję. W międzyczasie bez spiny szukam kogoś na stałe. Jeśli zaskoczy po paru randkach to bez problemu zakończę fwb i skupię się na tej nowej dziewczynie.
@czlowiekzcegla: No widzisz, ludzie są różni i mają różną wrażliwość, są tacy co sex z drugą osobą sprowadzają do zwykłej czynności fizjologicznej tak jak iść i się wysikać w ubikacji, a dla innych jest to bardziej osobiste i intymne przeżycie, nawet masturbacje traktują bardzo osobiście i z wyrzutami sumienia.
Ja jestem w tej pierwszej grupie i jest to dla mnie zwykła czynność fizjologiczna, ale bym nie mógł być z kimś w
Mordko, większość dorosłych ludzi w ten sposób postępuje

Nieprawda, większość dorosłych ludzi w przypadku braku partnera po prostu seksu nie uprawia i nawet nie szuka przygód. Ludzie, zarówno będący w związkach jak i niebędący w związkach, uprawiają dużo mniej seksu niż sugeruje popkultura.

i nie jest to coś złego,

To zależy od systemu wartości. Większość osób traktuje sprawy intymne... intymnie. Poza tym im większa liczba partnerów tym większe ryzyko chorób przenoszonych drogą
W sumie dość przedmiotowo postrzegasz kobiety. Masz do nich podejście jak do deski od kibla.


@czlowiekzcegla: Właściwie, to ty masz takie postrzeganie kobiet, jako narzędzie do realizacji fizjologicznych rządz.
OP traktuje kobiety inaczej, pewnie każda twoja "sekpartnerka" chciałaby mieć mężczyznę, który sex wiąże bezpośrednio z ucziciami, ale trafia głównie na takich zezwierzeęconych ludzi jak ty.
Oprócz tego, że bliżej ci do dzikusa w ameryce południowej (jest tam całkiem dużo plemion, prawie
to JEST cos zlego. I wcale wiekszosc tak nie robi pomimo tego co czytasz w necie. Osobiscie znam tylko jednego goscia ktory rucha tinderowki a i jemu niezbyt w to ludzie wierza. Chcesz sie ruchac z randomami nie ma problemu ale jak juz umawiasz sie z kims na randki to fajnie by bylo albo przestac albo o tym powiedziec randkowanej osobie.


Sorry ale dla mnie jest to obrzydliwe. Powiedzmy ze laska sie