Wpis z mikrobloga

Laska się zdziwiła że podziękowałem jej za randkowanie po tym jak wyszło że seks traktuje jako potrzebę fizjologiczną i często ma pod ręką jakiegoś kochanka z którym się zadowalają (teoretycznie dopóki nie znajdą stałych partnerów).

Każdy może wieść takie życie jakie chce i ja też. Gdy miałem podobną możliwość seksu bez zobowiązań, to podziękowałem i takiej postawy wymagam od swojej partnerki.

#randkujzwykopem #zwiazki #seks
  • 128
@FlimboQuest: rozumiem jej podejście i rozumiem Twoje podejście. Super ze sobie podziękowaliscie grzecznie jak okazało się ze się ono różni. Po co jest ta dyskusja w komentarzach i próba nawracania na swoją moralność - nie wiem.

Ja bym tez nie chciała być z chłopakiem, który podchodzi do seksu jak do potrzeby fizjologicznej. Chciałabym pewne poziomy bliskości osiągać tylko z wyjątkowa dla mnie osoba i chciałabym żeby ta osoba miała takie samo
@Bananek2: Nie chcesz znać niczyjej opinii, tylko forsować swoją narracje. Nie widzisz, bądź celowo ignorujesz różnice między związkiem otwartym, gdzie mamy stałego partnera i UMAWIAMY SIĘ, że możemy robić sobie skoki w bok (i nie ma w tym nic złego, jeśli dwie strony tak się umówiły), a normalnym związkiem, gdzie mamy stałego partnera i NIE UMAWIAMY SIĘ na skoki w bok, a mimo to, nasz partner tego nie respektuje. Wtedy to
Sorry ale dla mnie jest to obrzydliwe. Powiedzmy ze laska sie dyma wieczorem albo przed spotkaniem robi kolesiowi gale a ja sie z nia caluje.


@Sam_w_domu: A to jak brala gale do ryja miesiac temu czy rok to cos zmienia w twoim obrzydzeniu? Czas leczy rany? xD Niezly platek sniegu. Problem jest w tym, ze Ty i tobie podobne wykopki traktujecie seks jak jakies mistyczne doznanie, ktore musi byc tylko i
@szynszyla2018 Jak się #!$%@? burzył? xDD

Siedzieliscie sobie w knajpie a on nagle wyburza że wkurza go ten friendzone?

@czlowiekzcegla
I z fartem. Oczywiście emocjonalnie takie podejście mi się mega nie podoba, ale twoje życie. Rób z nim co chcesz.

@wszystkie_zajete
Ehh... zawsze ranisz

@mario-zdk urbanwstrojubiskupa.png

Generalnie to cieszę się za tak wiele osób ma podobne podejście co ja. Znak że nie zwariowałem.
Dla mnie to tak czy siak, takie zachowanie to brak szacunku do nowo poznawanych potencjalnych partnerów.


@Pabick: Jeśli to już była któraś randka z kolei to owszem, choć z postu nie wynika, że takie relacje trwają przez okres randkowania. Ale jak to powiedziała mniej więcej na początku znajomosci to co w tym nie w porządku? Ma nie uprawiać seksu przez 5 lat bo jutro może pójść z kimś na pierwszą randkę?
Ma nie uprawiać seksu przez 5 lat bo jutro może pójść z kimś na pierwszą randkę? XD


Jeżeli 5 lat się spotyka i randkuje z różnymi facetami to tak.
@FlimboQuest: taka koleżanka to skarb, sam takiej szukam. Spotkać się raz w tygodniu, podymać, wypić kawę i cześć. Żadnego zawracania dupy, wchodzenia z butami w życie. Idealny układ. Cos ty chłopie zrobił, czemuś pogonił taki skarb
Sorry ale dla mnie jest to obrzydliwe. Powiedzmy ze laska sie dyma wieczorem albo przed spotkaniem robi kolesiowi gale a ja sie z nia caluje. Przeciez mnie na rzyganie bierze jak tylko sobie o tym pomysle. To jakis hardkor a ty piszesz ze to jest normalne. To jest oblesne a nie normalne.


@Sam_w_domu: po seksie sie myje zeby albo chociaz plucze usta, jak ty sie tylko z wiesniaczkami spod remizy w
i się wydaje, że powinieneś docenić szczerość i otwartość


@Hissis: Ej ale przecież on nie jedzie po niej jaka to ona zła xD
Obie strony zachowały się odpowiedzialnie jak dla mnie. Ona była szczera i on też bo najwyraźniej nie jest to dla niego kwestia do przeskoczenia. I tyle, koniec historii a nie jakieś kiszone, ukrywane urazy które wywalają jak szambo po 5 latach.
Mordko, większość dorosłych ludzi w ten sposób postępuje i nie jest to coś złego, mi się wydaje, że powinieneś docenić szczerość i otwartość, bo to raczej nie są zbyt powszechne cechy. Lepiej byś się czuł, gdyby Cię okłamała? i tak nie byłbyś w stanie zweryfikować jej słów przecież.


@Hissis: nie, to nie jest normalne, to jest rozwiazlosc. Statystyki mowia, ze wraz z wieksza iloscia partnerow seksualnych kobiety spada szansa na szczesliwy
To jest coś złego, bo tak masz to utarte w głowie. To jest najnormalniejsza sprawa od początku istnienia ludzkości


@patah: to ty masz obraz w glowie, ktory promuja media. To nie jest nic normalnego i nigdy nie bylo. Badania pokazuja, ze z kobieta, ktora miala wiecej partnerow seksualnych trudniej zbudowac szczesliwy zwiazek. Najwieksza szansa z kobieta, ktora ma tylko jednego partnera seksualnego przez cale zycie.
@FlimboQuest: Mordko, większość dorosłych ludzi w ten sposób postępuje


odważna teza

i nie jest to coś złego


@Hissis: nie jest, ale można tego nie lubić. I nie chodzi o moralność, jest wiele osób dla których seks to nie jest ot czynność fizjologiczna tylko przeżycie emocjonalne. Dla takich osób brak stałego partnera to brak seksu, bo przygodny seks (nie mówiąc o takim z prostytutką) to po prostu coś co nie ma