Wpis z mikrobloga

Laska się zdziwiła że podziękowałem jej za randkowanie po tym jak wyszło że seks traktuje jako potrzebę fizjologiczną i często ma pod ręką jakiegoś kochanka z którym się zadowalają (teoretycznie dopóki nie znajdą stałych partnerów).

Każdy może wieść takie życie jakie chce i ja też. Gdy miałem podobną możliwość seksu bez zobowiązań, to podziękowałem i takiej postawy wymagam od swojej partnerki.

#randkujzwykopem #zwiazki #seks
  • 128
  • Odpowiedz
@93michu93:

jesli te roznica sa znaczace, a sa (50% do 20%) to juz mozna cos na podstawie tego wyciagac


Nie można. Albo inaczej - można, ale nie ma to żadnej wartości merytorycznej, badawczej czy poznawczej.
Psychika ludzka i jego seksualność są tak skomplikowane, że próbować wyciągać jakieś wnioski na podstawie prymitywnej statystyki uwzględniając jedynie wiek, płeć oraz ilości partnerów by określić trwałość czy szczęście związków może budzić jedynie pełen
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k: Oczywiście że się zmieniło. Nikt już seksu nie gloryfikuje, jest tak oczywisty jak raz dziennie zjedzenie obiadu, rozszerzyła się też oferta rynkowa. Masz więcej możliwości niż klasyczne "spotkanie na jedną noc". Dla przykładu friends with benefits czy choćby trójkąty. Ja wiem, że tu wykop - i chłopy się cieszą jak się któraś do nich łaskawie odezwie XD ale normalne życie zdrowych młodych ładnych ludzi jest dosyć obfite w seks
  • Odpowiedz
@SarahC: Dzięki za odpowiedź, leci plusik. Nie chcę, żebyś poczuła się traktowana z góry, ale nie zamknęłaś się w jakiejś bańce ludzi sobie podobnych? Zapewne jest spora grupa ludzi dla których seks to nic wielkiego, ot taki akt jak masturbacja tylko, że z drugą osobą, ale nie wydaje mi się by stało się to jakąś ogólnie przyjętą normą. Żaden ze mnie purytanin, bo przed moją żoną miałem duże powodzenie, ale
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k:

potencjalnie stałym partnerem


Mam już trochę lat na karku i widziałam jak ludzie się schodzą i rozchodzą. Zazwyczaj to była wielka miłość, bajońsko drogie wesele, a potem równie huczny rozwód. Niektóre małżeństwa trwały krócej niż moje ciche FWB na boku "bez
  • Odpowiedz
@Hissis: najbardziej mnie bawi, że chłop już do końca tej dyskusji ani razu się nie wypowiedział xD Może poszedł tworzyć ogólnoświatową ankietę aby udowodnić nam wszystkim, że jego teoria jest prawdziwa i 99% ludzi ruchanie traktuje jako potrzebę, jak zwierzęta xd
  • Odpowiedz
@FlimboQuest: Z laskami różnie jest. Miałem kiedyś #$%#$%^#$ kobietę z wyglądem 10/10 ale kłoda w łóżku. Miałem też taką przysłowiową szarą myszkę która wiecznie miała apetyt większy niż ja sam. Czasami nawet kilka razy dziennie i pomysły oraz stopień zboczenia mnie rozwalał. Seks z nią to było coś niesamowitego mimo że laska przeciętna w najlepszym wypadku.
  • Odpowiedz