Wpis z mikrobloga

Laska się zdziwiła że podziękowałem jej za randkowanie po tym jak wyszło że seks traktuje jako potrzebę fizjologiczną i często ma pod ręką jakiegoś kochanka z którym się zadowalają (teoretycznie dopóki nie znajdą stałych partnerów).

Każdy może wieść takie życie jakie chce i ja też. Gdy miałem podobną możliwość seksu bez zobowiązań, to podziękowałem i takiej postawy wymagam od swojej partnerki.

#randkujzwykopem #zwiazki #seks
  • 128
@FlimboQuest: Mordko, większość dorosłych ludzi w ten sposób postępuje i nie jest to coś złego, mi się wydaje, że powinieneś docenić szczerość i otwartość, bo to raczej nie są zbyt powszechne cechy. Lepiej byś się czuł, gdyby Cię okłamała? i tak nie byłbyś w stanie zweryfikować jej słów przecież.
No ale tak czy inaczej to Twoje decyzje, Twoje wybory, nie mi to oceniać.
Z fartem
większość dorosłych ludzi w ten sposób postępuje i nie jest to coś złego


@Hissis: to JEST cos zlego. I wcale wiekszosc tak nie robi pomimo tego co czytasz w necie. Osobiscie znam tylko jednego goscia ktory rucha tinderowki a i jemu niezbyt w to ludzie wierza. Chcesz sie ruchac z randomami nie ma problemu ale jak juz umawiasz sie z kims na randki to fajnie by bylo albo przestac albo o
@Sam_w_domu: O Boże, o Matko Święta, jak tak można? Chryste Panie...
Ale fakty mordko są takie i rzeczywistość wygląda w ten sposób właśnie, że Ty całujesz, a ktoś kiedyś się tam spuścił, możesz wypierać to ze świadomości, wmawiać sobie, że jest inaczej, ale polecałbym jednak nie zakrzywiać rzeczywistości, bo to nie ma żadnego sensu. Jeżeli nie możesz czegoś zmienić, to musisz to zaakceptować.
To nie jest hardkor, to jest normalne życie
@FlimboQuest: Dużo osób tak robi, sporo moich kolegów ma takie relacje zwłaszcza z expartnerkami, ale tylko pomiędzy związkami gdy są akurat wolni spotykaja się na sex. Mi też się nie podoba coś takiego, jednak są też dziewczyny które tak się nie zachowują.
@FlimboQuest: i bardzo dobrze. Trzeba się szanować miras. Promowanie zezwierzęcenia ma obecnie jakieś apogeoum. Wśród moich ogarniętych zyciowo znajomych każdy ma stały związek i nie pekluje tinderówek. Budzisz się po trzydziestce, mając za sobą 30 partnerow i jebla idzie dostać bo ten był fajny ale, ten był fajny ale i w konsekwencji tacy ludzie zostają często sami.
@Sam_w_domu Mylisz się. To nie jest kwestia przeczytania tego w internecie, bo sam tam robię. Znam ludzi, którzy to robią. Normalna rzecz. Jedni wolą mieć znajomych od seksu, inni korzystają z usług prostytutek, a kolejni siedzą w domu i walą konia. Nie wiem jak ty, ale ja wolę korzystać z życia. Cieszyć się nim tu i teraz, bo równie dobrze jutro w drodze do pracy może mnie rozjechać tir i z całej