Wpis z mikrobloga

Mam propozycję dla julek, które gardłowały na czarnych protestach i reszty wiedźm z błyskawicami na pyskach:

legalna aborcja do -1 dnia ciąży! na czym ona polega?

na tym, by się nie łajdaczyć i nie dawać doopy. naprawdę, julki, to takie proste!

rewolucja seksualna i źle pojęta emancypacja kobiet zrobiła wam kuku w głowach. nie łajdaczcie się - nie będzie trzeba zabijać nienarodzonych dzieci.

a jak już jednak do tego oddania się chadowi dojdzie - to bierzcie konsekwencję na klatę.

pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpisu #bekazpodludzi #heheszki
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #rozowepaski #aborcja
  • 86
@mocznikkk: Ale ty jesteś #!$%@? intelektualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pocieszające jest jednak to, że nigdy nie zaruchasz i upośledzenie umysłowe zakończy się wraz z twoim marnym żywotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mocznikkk: Julki dostaną to na co zasługują: czyli przymus aborcyjny i opodatkowanie aborcji.

To zrobi rząd koalicyjny PISu i Lewicy

Lewica wprowadzi przymus aborcyjny (minimum 3 aborcje na rok) a Morawiecki to opodatkuje
@mocznikkk: Jestem zwolennikiem aborcji ale tylko w przypadku kiedy jest ona potrzebna a nie widzimisie jako forma antykoncepcji.

Wierzę że większość kobiet które się jej domagają potrzebują jej ale przed każda aborcją wniosek o nią powinien być rozpatrywany na jakimś medyczno-etycznym gruncie. Jeżeli kobieta jest nieodpowiedzialna i puszcza się z byle kim nie wiedząc kim jest ojciec dziecka to nie należy się jej żadna aborcja a już na pewno nie na
@mocznikkk:
Gdyby się nie "łajdaczyły" to byście do końca życia walili niemca po kasku... Choć w sumie to może i dobry postulat, mniej idiotów by chodziło po świecie.
Zrozum, że gdyby się nie łajdaczyły lub łajdaczyły między sobą, to nic z tego by nie było, do tego potrzeba dwóch stron i zazwyczaj to facet jest inicjatorem, bo ma potrzebę "zaliczenia kolejnej dupy"...
I zazwyczaj głupia dupa zostaje z problemem, bo jakiś
@mocznikkk całkowicie się z Tobą zgadzam kolego. W czasach dostępnej wszędzie antykoncepcji nie ma problemu żeby się kontrolować. Także nie wiem o co ten ból dupy lewactwa ale ich nawet nie próbuję zrozumieć bo to idioci...