Wpis z mikrobloga

Mam propozycję dla julek, które gardłowały na czarnych protestach i reszty wiedźm z błyskawicami na pyskach:

legalna aborcja do -1 dnia ciąży! na czym ona polega?

na tym, by się nie łajdaczyć i nie dawać doopy. naprawdę, julki, to takie proste!

rewolucja seksualna i źle pojęta emancypacja kobiet zrobiła wam kuku w głowach. nie łajdaczcie się - nie będzie trzeba zabijać nienarodzonych dzieci.

a jak już jednak do tego oddania się chadowi dojdzie - to bierzcie konsekwencję na klatę.

pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpisu #bekazpodludzi #heheszki
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #rozowepaski #aborcja
  • 86
@mocznikkk: co złego stałoby się Twoim zdaniem ze światem, w którym kobiety, używając już nawet tego naciąganego określenia "puszczałyby się" (zabawne jak zawsze zapomina się o drugiej stronie - nazywając seks puszczaniem musisz uznać, że facet też się wtedy puszcza, inaczej to nie ma sensu) i nawet co miesiąc robiły aborcję? Nienarodzone duszyczki będą Ci latać wkoło łóżka i straszyć w nocy, czy jaki #!$%@??
Pisz wprost, że chcesz zakazać seksu,
Resztę osób wycierających se mordy (zawsze to pisze przy okazji) ofiarami gwałtów i uszkodzeniami płodów, proszę o zamknięcie mord i braniu odpowiedzialności na klatę, a nie szukaniu sposobu na usunięcie efektów swoich błędnych decyzji w zabiciu do 3mc nienarodzonego dziecka.


@WojciechM-ce: Tak właśnie wygląda ochrona życia: od poczęcia do narodzin. A potem rodzina dostanie 1000 zł zasiłku i niech z tego zapewni opiekę niepełnosprawnemu
lewaku


@mocznikkk: o wypraszam sobie, libertarianinem jestem.

no ale z czym masz problem


@mocznikkk: w narzucaniu mi sposobu życia. Wartości jakie mam wyznawać, jakim hołubić.
Nie mam nic przeciwko nim do momentu kiedy wypowiedź rozpoczyna się sformułowaniem:

Ja będę robił tak, [] a ty rób jak chcesz

Możesz mieć wtedy najbardziej #!$%@? poglądy do momentu kiedy one nie ingerują w moje życie.
libertarianinem jestem.


@Bad_Wolf: czyli lewakiem. prawica/lewica to podział światopoglądowy, nie ekonomiczny, jeśli jesteś progresywny światopoglądowo, to jesteś lewakiem.

Wartości jakie mam wyznawać, jakim hołubić.


@Bad_Wolf: są jedyne, prawdziwe wartości. patriotyczne, konserwatywne, katolickie. relatywizm moralny to domena lewactwa.

do momentu kiedy one nie ingerują w moje życie.


@Bad_Wolf: no to jest podejście tfu liberalne. ja tfu liberałem nie jestem.
prawica/lewica to podział światopoglądowy, nie ekonomiczny, jeśli jesteś progresywny światopoglądowo, to jesteś lewakiem.


@mocznikkk: i tu się grubo mylisz.

są jedyne, prawdziwe wartości. patriotyczne, konserwatywne, katolickie.


@mocznikkk: a tu się mylisz jeszcze bardziej.
Na całe szczęście katolickie "wartości" odeszły wraz z oświeceniem. No chyba, że kolejny któremu stosy z niewiernymi się zamarzyły.

ja tfu liberałem nie jestem.


@mocznikkk: no to wszystko zgodnie z twoimi zasadami. Narzucą ci wartości
@mocznikkk:

to bierzcie konsekwencję na klatę.

Mówisz tak jakby miały wypełnić jakiś obowiązek - ale wobec kogo? Wobec bezrozumnego płodu?

Dlaczego nie protestujesz przeciwko przemysłowi mięsnemu? Dorosła świnia ma w sobie więcej człowieczeństwa niż taki płód. To co tobą kieruje, choć nie zdajesz sobie sprawy, to szowinizm gatunkowy i bezzasadne poczucie wyższości ludzkiego życia nad pozostałymi zwierzętami.

@Dumpatz: nie - wychować dziecko.


Mają sobie zniszczyć życie przez głupiego bachora? Na