Wpis z mikrobloga

Mam propozycję dla julek, które gardłowały na czarnych protestach i reszty wiedźm z błyskawicami na pyskach:

legalna aborcja do -1 dnia ciąży! na czym ona polega?

na tym, by się nie łajdaczyć i nie dawać doopy. naprawdę, julki, to takie proste!

rewolucja seksualna i źle pojęta emancypacja kobiet zrobiła wam kuku w głowach. nie łajdaczcie się - nie będzie trzeba zabijać nienarodzonych dzieci.

a jak już jednak do tego oddania się chadowi dojdzie - to bierzcie konsekwencję na klatę.

pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpisu #bekazpodludzi #heheszki
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #rozowepaski #aborcja
  • 86
@mocznikkk: Czego byś nie powiedział i jak bardzo się nie zesrał to aborcja była i będzie praktykowana. Kwestia tego czy bezpiecznie i legalnie czy mniej bezpiecznie i nielegalnie. Zawsze można też pojechać gdzieś, gdzie odklejeńcy pokroju Konfederatów nie mają siły przebicia i wolność jednostki traktuje się poważnie. Także blablabla, a dziesiątki, jak nie setki kobiet w Polsce codziennie wykonują aborcję i to ich sprawa. Poronień też zakażesz? Bo to to samo.
@Bad_Wolf: i tu wchodzi kompromis aborcyjny, którego jestem zwolennikiem i sumienie kobiety, która musi dokonać wyboru. Niestety ów kompromis wysadzono w powietrze. Mi chodzi tylko o nieograniczony dostęp do aborcji, jako metody późnej antykoncepcji.
@scorp_gfx: nie no, nie z wykopu. wykop to aktualnie lewacki ściek, zatruwany za kasę przez polityczne trolle z fundacji sorosa i młodzieżówek totalnej opozycji. z wykopu sprzed 2015 można by czerpać wiedzę.
a wiedzę o relacjach damsko męskich czerpię z najlepszych publikacji blackpillowych i redpillowych oraz materiałów PUA. sama nauka i czyste fakty.
@GryzeKisiel: dlatego w wolnej Polsce aborcja będzie karana więzieniem.


@mocznikkk: Wolnej od rozumu chyba xD Całe szczęście to tylko mokre sny konfederacji. Co kolejne, karanie więzieniem za seks poza małżeństwem? Za walenie konia? Za spuszczanie się na plecy? Komisyjnie będzie stał przy łóżku jakiś konfederata i patrzył czy kończysz w środku jak każe jakiś stary dziad w sukience? xD Ale spoko, widzę że jesteś trollem także mocne 7/10, bo dałem
@GryzeKisiel: nie jestem trollem. mam rigczowe, konserwatywne, nacjonalistyczne poglądy. reszta tego co wymieniłeś to bzdury. będzie kara za aborcję. no i będzie zakaz puszczania się polskich kobiet z obcokrajowcami. polskie kobiety są zasobem Polskiego Narodu i nie mogą puszczać się z obcymi.

@KakaowyTaboret: kompromis aborcyjny powinien obowiązywać. to zdanie sprawia, że twoja odpowiedź na mój post nie ma sensu.
polskie kobiety są zasobem Polskiego Narodu i nie mogą puszczać się z obcymi.


@mocznikkk: No spoko, ale jak chcesz to egzekwować jak taka Polka wyjedzie za granice? Albo zakaz podróży dla Polek albo jakaś forma znakowania, no nie wiem, tatuaż z peselem na karku? Badanie ginekologiczne po powrocie? Ewentualnie obowiązkowa odbudowa błony dziewiczej przed wyjazdem i potem kontrola po powrocie. Tylko co jeśli taka zrobi loda jakiemuś Hiszpanowi? Ciężki temat, chyba