Wpis z mikrobloga

https://www.themodernman.com/dating/articles/how-do-average-guys-get-hot-women.html

Wysryw redpillowca który mówi, że Chady mogą nie ruchać przez zły pasek do spodni i charakter, na dowód wkleił wypowiedzi "przystojnych"(Chadów) którzy sobie nie radzą

Jednak nie zdaje sobie sprawy, że wielu przystojnych facetów również ma trudności z przyciągnięciem kobiet.

Oto tylko kilka z setek wiadomości, które otrzymałem przez lata od „przystojnych facetów”, którzy nie mogą znaleźć dziewczyny…

„Mam 34 lata, niezamężny i samotny. Przez całe życie byłem nazywany przystojnym i uroczym itd, chociaż do tej pory uprawiałem seks dwa razy. >Pierwszy raz z pijaną dziewczyną, którą szczęśliwie trafiłem na imprezie, a drugi z prostytutką. Próbuję rozmawiać z kobietami i na początku wydają się zainteresowane, ale rozmowa nigdy do niczego nie prowadzi”.


„Niemożliwe jest zbliżenie się do kobiet! Chodzę po centrum handlowym godzinami, próbując zrobić to dzień po dniu, ale nigdy tego nie robię.

Wiem wszystko o przyciąganiu kobiet i o tym, co mówić i robić, ale nadal nie mogę tego zrobić. Mam tego dość. Jestem świetnie wyglądającym facetem – wyglądam lepiej niż 99% kolesi, których spotykam (xD)

Prowadzę wspaniały tryb życia, jestem fantastycznym przyjacielem i mam dobre intencje, każdy byłby szczęśliwy, gdyby się ze mną umawiał.

Bez względu na to, jak bardzo jestem wkurzony swoimi sytuacjami, nigdy nie jest to wystarczające, aby zmotywować się do podjęcia decyzji i po prostu powiedzenia czegoś. Strasznie mnie to przygnębia, gdy siedzę noc po nocy i myślę „ok, jutro to zrobię”. Zdałem sobie teraz sprawę, że oszukuję się, że nigdy tego nie zrobię.

Nienawidzę oglądać atrakcyjnych kobiet z jakimś chłopakiem, który trzyma się za ręce. Co ja robię źle?? Jak mogę się zmienić? Dlaczego mój wygląd nie pomaga???"


Polecam samemu przeczytać #cope się wylewa strumieniami

#blackpill #redpill #bluepill #whitepill #incel #tfwnogf #przegryw #wygryw #pua #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobistyzprzegrywami
itsoverforme32445 - https://www.themodernman.com/dating/articles/how-do-average-guys-...

źródło: temp_file.png8585086406067901064

Pobierz